header

خبرگزاری ورزش والیبال

logo

زمان جاری : پنجشنبه 31 خرداد 1403 - 10:16 بعد از ظهر
نام کاربري : پسورد : يا عضويت | فراموشي رمز عبور

نقل و انتقالات های جنجالی ارومیه بر علیه تیم ها
تعداد بازدید : 1632

adelkhoje آفلاین
ارسال‌ها :14228

عضويت:19 /10 /1390

بازیکنان محبوب:

محل زندگي:ایران

تیم های محبوب:

شناسه ياهو:

حالت من: قرار داده نشده

تشکرها :25337

تشکر شده :49486

نقل و انتقالات های جنجالی ارومیه بر علیه تیم هااز زمان حضور تندروان در این تیم چهره هایی همچون علیرضا بهبودی، رحمان داودی، صابر کاظمی، عادل غلامی، علی اصغر مجرد، آرمان صالحی و ... به این تیم پیوسته اند.
شهرداری ارومیه در شرایطی که سعید مصطفی وند چندی پیش با شهرداری ورامین به توافق رسیده بود یک بار دیگر تصمیم به جذب این بازیکن گرفت و سرانجام به هدفش هم رسید.
این موضوع گلایه و اعتراض ورامینی ها را هم به همراه داشت، اما تیم شهرداری ارومیه پا پس نکشید؛ درحالی که ماه گذشته فرهاد سال افزون با حضور در باشگاه شهرداری ورامین به این تیم پیوسته بود و خبرش هم به صورت رسمی اعلام شد رسانه باشگاه شهرداری ارومیه خبر بازگشت و تمدید قرارداد پاسور سابق تیم ملی را هم اعلام کرد.
اینکه در این بین چه اتفاقاتی رخ می دهد که بازیکنانی که جذب شهرداری ورامین شده اند خیلی راحت قید حضور در این تیم را زده و به تیم های دیگر می روند را باید از مسئولان ورامینی پرسید. احسن شیرکوند، کاپیتان سابق و یکی از مسئولان این تیم دست های پشت پرده را از عوامل این اتفاقات می داند، اما به هر حال انتقال های جنجالی تیم شهرداری ارومیه تمامی ندارد.
مسئولان تیم شهرداری ارومیه چندی پیش بازیکنانی که قرارداد خود را با تیم فولاد سیرجان تمدید کرده بودند و یا برای فصل پیش رو با این تیم قرارداد امضا کرده بودند را به راحتی جذب تیم خود کردند.
منبع : یکتا پرس
چکیده ای از نقل و انتقالات لیگ برتر والیبال 1400

فرهاد سال افزون , تیم والیبال ارومیه , شهرداری ارومیه , نقل و انتقالات والیبال , لیگ برتر والیبال ,

جمعه 24 اردیبهشت 1400 - 11:29
وب کاربر ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.حامیان