header

خبرگزاری ورزش والیبال

logo

زمان جاری : سه شنبه 11 مهر 1402 - 9:09 بعد از ظهر
نام کاربري : پسورد : يا عضويت | فراموشي رمز عبور

ترکیب احتمالی تیم ملی والیبال در لیگ ملت های 2021 + برنامه بازی ها به وقت ایران
تعداد بازدید : 762

adelkhoje آفلاین
ارسال‌ها :14228

عضويت:19 /10 /1390

بازیکنان محبوب:

محل زندگي:ایران

تیم های محبوب:

شناسه ياهو:

حالت من: قرار داده نشده

تشکرها :25337

تشکر شده :49486

ترکیب احتمالی تیم ملی والیبال در لیگ ملت های 2021 + برنامه بازی ها به وقت ایراناین فصل از لیگ ملت‌های والیبال به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا به صورت متمرکز و به میزبانی شهر ریمینی ایتالیا برگزار می‌شود. فدراسیون بین‌المللی والیبال اعلام کرده است که هر کدام از ۱۶ تیم شرکت‌کننده در مسابقات فقط می‌توانند ۲۵ نفر را وارد حباب رقابت‌ها کنند و تصمیم‌گیری برای اینکه از این جمع چه تعداد بازیکن و چه تعداد اعضای کادر فنی باشند، با خود تیم‌هاست.

«ولادیمیر آلکنو» سرمربی جدید تیم ملی ایران که قصد دارد در این رقابت‌ها شرایط بازیکنان را بررسی کند و به ترکیب نهایی خود برای بازی‌های المپیک برسد با چالش بستن لیست خود برای لیگ ملت‌ها روبروست. او باید تا پایان همین هفته فهرست نهایی مورد نظر خود را اعلام کند.
از میان اعضای کادر فنی، حضور «ولادیمیر آلکنو» سرمربی، «امیر خوش‌خبر» سرپرست، «توماس توتولو» مربی، «سیامک افروزی» فیزیوتراپ، «نوید مشجری» آنالیزور، «مهدی خباز» بدن‌ساز و «مانلی کسرایی» مترجم تیم ملی در ایتالیا قطعی به نظر می‌رسد. با توجه به اینکه فقط پنج نفر اجازه نشستن روی نیمکت را دارند، از میان «پیمان اکبری» و «محمدرضا تندروان» هم فقط یک نفر می‌تواند همراه تیم ملی باشد.
با این شرایط تعداد اعضای کادر فنی به هشت نفر می‌رسد و به این ترتیب امکان اعزام ۱۷ بازیکن وجود خواهد داشت. اگر رامین «تاج‌الدینی آنالیزور» دوم یا «علی پیشیاره» ماساژور تیم ملی هم در فهرست نفرات اعزامی قرار بگیرند، آلکنو باید یک یا ۲ بازیکن دیگر را هم کم کند.
در آغاز اردوی تیم ملی، ۲۷ بازیکن به تمرینات دعوت شدند و در روزهای بعد یک بازیکن دیگر هم به این جمع اضافه شد. در هفته‌های گذشته جواد کریمی، امیرحسین توخته، پوریا یلی، سلیم چپرلی، اسماعیل طالبی، اسماعیل مسافر، علی رمضانی و امین اسماعیل‌نژاد از فهرست تیم ملی خط خوردند. مهران فیض امام‌دوست هم به دلیل مصدومیت و برای پیگیری درمان خود از اردو خارج شد و مسابقات پیش رو را از دست داد. به این ترتیب با کنار رفتن ۹ بازیکن، ۱۹ نفر دیگر در اردو باقی مانده‌اند.


اسامی بازیکنان باقی‌مانده در اردوی تیم ملی والیبال ایران به شرح زیر است:
پاسور
سعید معروف
محمد طاهر وادی
قطر پاسور
امیر غفور
صابر کاظمی
بردیا سعادت
دریافت‌کننده
میلاد عبادی‌پور
پوریا فیاضی
میثم صالحی
امیرحسین اسفندیار
محمدجواد معنوی‌نژاد
مرتضی شریفی
مدافع میانی
سیدمحمد موسوی
مسعود غلامی
علی شفیعی
علی‌اصغر مجرد
رضا عابدینی
لیبرو
محمدرضا حضرت‌پور
مهدی مرندی
آرمان صالحی

با توجه به باقی‌ماندن ۲ پاسور و سه قطر پاسور در اردو، ترکیب نهایی بازیکنان این ۲ پست برای لیگ ملت‌ها مشخص شده است. خط خوردن یک لیبرو هم قطعی به نظر می‌رسد. با توجه به تصمیم آلکنو درباره تعداد نفرات کادر فنی اعزامی، شاید یک دریافت‌کننده و یک مدافع میانی هم از این جمع کنار گذاشته شود.
اگر چه همه تیم‌های حاضر در لیگ ملت‌ها این فرصت را دارند که در میانه مسابقات ۶ بازیکن را تغییر دهند، به نظر می‌رسد آلکنو قید این کار را زده است زیرا بازیکنانی که خط می‌خوردند به طور کامل از اردو خارج می‌شوند. اگر آلکنو قصد داشت از امتیاز تغییر ۶ بازیکن بهره ببرد، بدون شک باید آنها را در اردو حفظ می‌کرد تا آماده بمانند.
از سوی دیگر با توجه به فاصله کم بین پایان لیگ ملت‌ها تا آغاز المپیک، سرمربی روس تیم ملی، در همین مسابقات باید ترکیب نهایی خود برای توکیو را شناسایی کند. بنابراین باید منتظر اعزام بهترین نفرات به ایتالیا باشیم. اما اینکه در طول تورنمنت چقدر به بازیکنان جوان‌تر فرصت بازی می‌رسد، به تصمیم آلکنو بستگی دارد.برنامه مسابقات تیم ملی والیبال ایران در لیگ ملت‌ها به وقت تهران
جمعه ۷ خرداد، ساعت ۱۵.۳۰: ایران - ژاپن
شنبه ۸ خرداد، ساعت ۱۴.۳۰: ایران - روسیه
یکشنبه ۹ خرداد، ساعت ۱۴.۳۰: ایران - هلند
پنجشنبه ۱۳ خرداد، ساعت ۱۴.۳۰: ایران - کانادا
جمعه ۱۴ خرداد، ساعت ۲۲: ایران - ایتالیا
شنبه ۱۵ خرداد، ساعت ۲۲: ایران – بلغارستان
چهارشنبه ۱۹ خرداد، ساعت ۱۸.۳۰: ایران – آمریکا
پنجشنبه ۲۰ خرداد، ساعت ۱۲.۳۰: ایران - صربستان
جمعه ۲۱ خرداد، ساعت ۱۲.۳۰: ایران - آلمان
سه‌شنبه ۲۵ خرداد، ساعت ۱۴.۳۰: ایران - استرالیا
چهارشنبه ۲۶ خرداد، ساعت ۲۳.۳۰: ایران - برزیل
پنجشنبه ۲۷ خرداد، ساعت ۱۸.۳۰: ایران - اسلوونی
دوشنبه ۳۱ خرداد، ساعت ۱۵.۳۰: ایران - فرانسه
سه‌شنبه اول تیر، ساعت ۱۷.۳: ایران - لهستان
چهارشنبه ۲ تیر، ساعت ۱۸.۳۰: ایران - آرژانتین
برنامه مسابقات تیم ملی والیبال ایران در المپیک توکیو
شنبه ۲ مرداد، ساعت ۱۵:۱۰: ایران - لهستان
دوشنبه ۴ مرداد، ساعت ۴:۳۰: ایران - ونزوئلا
چهارشنبه ۶ مرداد، ساعت ۴:۳۰: ایران - کانادا
جمعه ۸ مرداد، ساعت ۱۵:۱۰: ایران - ایتالیا
یکشنبه ۱۰ مرداد، ساعت ۱۵:۱۰: ایران - ژاپن

تیم ملی والیبال ایران , برنامه بازی های تیم ملی والیبال , لیگ ملت های 2021 والیبال , ترکیب تیم ملی والیبال ایران , برنامه دیدارهای لیگ ملت های 2021 ,

سه شنبه 21 اردیبهشت 1400 - 16:33
وب کاربر ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.حامیان