header

خبرگزاری ورزش والیبال

logo

زمان جاری : جمعه 22 تیر 1403 - 9:26 بعد از ظهر
نام کاربري : پسورد : يا عضويت | فراموشي رمز عبور

بهبودی : مسائل مالی در جدایی‌ام دخیل نبود !
تعداد بازدید : 1118

adelkhoje آفلاین
ارسال‌ها :14228

عضويت:19 /10 /1390

بازیکنان محبوب:

محل زندگي:ایران

تیم های محبوب:

شناسه ياهو:

حالت من: قرار داده نشده

تشکرها :25337

تشکر شده :49486

بهبودی : مسائل مالی در جدایی‌ام دخیل نبود !

پاسور کهنه کار والیبال ایران پس از جدایی از تیم فولاد سیرجان با بیان این که مسئولان این تیم حستی یک تشکر هم نکردند، گفت: مسائل مالی در جدایی‌ام از این تیم دخیل نبود.

علیرضا بهبودی در گفت و گو با خبرنگار مهر، درباره دلایل جدایی اش از تیم والیبال سیرجان گفت: پس از پایان رقابت های لیگ برتر با شریف پور و تندروان از تیم سیرجان صحبت کرده بودیم و در واقع فرد دیگری از این تیم وارد مذاکره نشده بود. صحبت های اولیه صورت گرفت و به توافق رسیده بودیم اما هیچ چیز به صورت رسمی منعقد نشده بود. پس از مدتی مسئولان شرکت با برنامه‌های کلی تندروان به توافق نرسیدند.

مخالفت با برنامه‌های تندروان

کاپیتان فصل گذشته سیرجان تاکید کرد: سال گذشته تیم سیرجان اسپانسری نداشت اما برای فصل جدید قرار بود فولاد سیرجان ورود کند و از تیم والیبال حمایت به عمل آورد اما در نهایت این مسئولان شرکت بودند که با برنامه‌های تندروان به توافق نرسیدند.

بهبودی ادامه داد: پیش از سال جدید نیز پیمان رضایی مدیرعامل شهرداری ارومیه تماسی با من داشت اما من از آنها خواستم تکلیف تیم شهرداری ارومیه برای سال ۱۴۰۰ مشخص شود و سپس صحبت کنیم چرا که در آن برهه زمانی هنوز تکلیف این تیم مشخص نبود. شاید برخی تصور کنند به خاطر مسائل مالی از تیم سیرجان جدا شدیم اما این گونه نبود.

مسائل مالی در الویت نبود

وی افزود: شاید کسی تصور نکند که مبلغ قرارداد بازیکنان سیرجان در فصلی که قهرمان شدند بسیار پایین بود اما در نهایت ما قهرمان شدیم. هیچ وقت مسائل مالی برای ما در اولویت نبوده است. زمانی که مسئولان سیرجان با برنامه های تندروان موافقت نکردند ما نیز از تیم جدا شدیم اینکه می‌گویند رقم‌های مالی پیشنهادی ارومیه دلیل جدایی مان شد به هیچ عنوان صحت ندارد.

پاسور والیبال ایران اظهار داشت: فصل گذشته نیز صحبت‌های ما با سیرجان لفظی بود و دو طرف بر سر قرارداد و تعهدات خود باقی ماندیم اما امسال دلیل اصلی عدم توافق، رد برنامه‌های تندروان از سوی مسئولان شرکت بود. اگر قراردادهایمان رسمی بود به هیچ عنوان زیر تعهدات خود نمی زدیم، نه من چنین شخصیتی دارم که برخلاف تعهداتم عمل کنم و نه به دنبال دردسر هستم.

حتی تشکر ساده را دریغ کردند

وی در پاسخ به این سوال که آیا جام باشگاه‌های آسیا اهمیت نداشت که بخواهید در سیرجان باقی بمانید و کار کنید؟ گفت: اهمیت داشت اما به چه قیمتی؟ تیم ما فصل گذشته برای نخستین بار قهرمانی والیبال را به سیرجان برد، شاید مسئولان چنین تصوری نداشتند که بتوانیم قهرمان شویم. پس از این قهرمانی توقع توجه و رسیدگی بیشتری از سوی مسئولان داشتیم. منظورم اصلا بحث مالی نیست ولی آنها حتی یک تشکر ساده را هم از ما دریغ کردند و آن را منوط به بردن کاپ قهرمانی به شهر کردند در حالی که فدراسیون پس از گذشت حدود سه ماه هنوز جام قهرمانی را تحویل نداده است.

بهبودی با انتقاد از عدم برگزاری مراسم اختتامیه نیز یادآور شد: به عنوان بازیکنی که پس از ۲۰ سال قهرمان شدم انتظار داشتم همان لحظه جام قهرمانی را بالای سر می بردم و عکس یادگاری گرفته می شد اما در حال حاضر دیگر شوق و اشتیاقی باقی نمانده است. به بهانه‌های مختلف مراسم اختتامیه را نگرفتند در حالیکه مراسم اختتامیه بانوان پس از پایان مسابقات برگزار شد. اینکه الان بخواهم به عنوان بازیکن ارومیه در مراسمی که فدراسیون تدارک ببیند شرکت کنم و کاپ را مقابل مسئولان سیرجان بگیرم خیلی جالب نیست.

علاقه مردم ارومیه به والیبال برای تیم انرژی مثبت دارد

وی در پاسخ به این سوال که حضور در تیم شهرداری ارومیه به واسطه انتظار مردم این شهر برای قهرمانی بار روانی زیادی روی دوش بازیکنان می گذارد، نظر شما چیست؟ گفت: اصلا این صحبت را نمی پذیرم. به عنوان یک بازیکن اگر بار روانی در این تیم باشد آن را بار مثبت تلقی می‌کنم. اگر بار روانی منفی در این تیم حکمفرما بود این تیم نمی‌توانست با بازیکنان جوان به جمع چهار تیم هم برسد. امسال پنجمین فصلی است که در تیم ارومیه حضور خواهم داشت، مردم این شهر والیبال را دوست دارند و این انرژی مثبت برای تیم به همراه دارد. تیمی که برای قهرمانی می جنگد طبیعتا باید بار روانی را به دوش بکشد که این بار برای من در ارومیه مثبت است.

بهبودی در پایان گفت: بسیار خوشحالم که فصل گذشته برای نخستین بار قهرمانی را برای مردم سیرجان به ارمغان آوردیم. برای این تیم در ادامه و جام باشگاه های آسیا آرزوی موفقیت دارم.

منبع خبر : خبرگزاری مهرسه شنبه 21 اردیبهشت 1400 - 16:26
وب کاربر ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش
حامیان