header

خبرگزاری ورزش والیبال

logo

زمان جاری : پنجشنبه 10 خرداد 1403 - 8:44 بعد از ظهر
نام کاربري : پسورد : يا عضويت | فراموشي رمز عبور

تندروان:شخصیت قهرمانی را در ارومیه نهادینه می‌کنیم|می خواهیم فیاضی، شری
تعداد بازدید : 1103

adelkhoje آفلاین
ارسال‌ها :14228

عضويت:19 /10 /1390

بازیکنان محبوب:

محل زندگي:ایران

تیم های محبوب:

شناسه ياهو:

حالت من: قرار داده نشده

تشکرها :25337

تشکر شده :49486

تندروان:شخصیت قهرمانی را در ارومیه نهادینه می‌کنیم|می خواهیم فیاضی، شری

محمدرضا تندروان سرمربی جدید تیم والیبال شهرداری اورمیه درباره قبول این پست گفت: من اصالتا آذربایجانی هستم و علاقه خاصی به این خطه دارم. وقتی هم صحبت از والیبال می‌شود شهر اورمیه پرچم دار این رشته در کشور است برای همین هم خیلی علاقه داشتم در این شهر کار کنم و خوشحالم که این فرصت برای من پیش آمد تا در فصل جدید در خدمت این شهر باشم.


او درباره توافق با بازیکنان هم گفت: سه بازیکن از تیم سیرجان با خود به شهرداری اورمیه آوردم و چهار بازیکن از تیم‌های دیگر جذب کردم و با بازیکنانی که هنوز قرارداد ندارند هم وارد مذاکره خواهیم شد.
تندروان درباره بازیکنان ارومیه نیز گفت: در مورد صالحی، شریفی و فیاضی، گفته می‌شود با تیم‌هایی قرارداد دارند که اگر فرصتی باشد با کمال میل می‌خواهیم هر سه آن‌ها در کنار ما باشند. قطعا آن موقع تیم منسجم و قوی خواهیم داشت، ولی اگر نتوانیم در خدمت این بازیکن‌ها باشیم، باید بدون حضور این بازیکن‌ها تیم منسجمی داشته باشیم. تیم منسجم، قدرت به ارمغان می‌آورد.


او درباره هدف این تیم در سال پیش رو هم گفت: در مورد اهداف تیم شهرداری اورمیه در فصل پیش رو، قبل از اینکه به قهرمانی فکر کنیم ابتدا باید به شخصیت قهرمانی فکر کنیم. تمام تلاش من، همکاران و باشگاه این خواهد بود که شخصیت قهرمانی را در تیم نهادینه کنیم و بعد قطعا با شخصیت قهرمانی مطمئن باشید قهرمانی و نتایج خوب محقق خواهد شد. امیدوارم همه شهر و همه دوستان دست به دست هم بدهیم تا بتوانیم بازی‌های زیبا ارائه بدهیم و نهایتا بهترین نتیجه را به ارمغان بیاوریم.


منبع : شهرآرا نیوز


سه شنبه 21 اردیبهشت 1400 - 00:14
وب کاربر ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.حامیان