در اینستاگرام منتظر حضور شما هستیم
عضویت در پیج اینستاگرام والیبال فروم

لیگ برتر والیبال ایران،جدال سرنوشت ساز شهرداری گنبد و هورسان رامسر برای کسب سهمیه پلی آف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تلیغات تلیغات
لیگ برتر والیبال ایران،جدال سرنوشت ساز شهرداری گنبد و هورسان رامسر برای کسب سهمیه پلی آف
لیگ برتر والیبال ایران،جدال سرنوشت ساز شهرداری گنبد و هورسان رامسر برای کسب سهمیه پلی آف

خبرگزاری ورزش والیبال :در ایستگاه بیست و هفتم از مسابقات سوپرلیگ والیبال ایران تیم های شهرداری گنبدکاووس و هورسان رامسر نبرد سختی را برای کسب سهمیه پلی آف خواهند داشت.

 

خبرگزاری ورزش والیبال :در ایستگاه بیست و هفتم از مسابقات سوپرلیگ والیبال ایران تیم های شهرداری گنبدکاووس و هورسان رامسر نبرد سختی را برای کسب سهمیه پلی آف خواهند داشت.

 

به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال ، هفته بیست و هفتم از مسابقات سوپرلیگ والیبال ایران،جام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، در حالی روز جمعه هفدهم بهمن ماه 1399 با انجام شش بازی به صورت متمرکز در سالن های خانه والیبال و فدراسیون والیبال پیگیری خواهد شد که تیم های پیکان تهران و خاتم اردکان با قرعه استراحت مواجه هستند و تیم های شهرداری گنبد و هورسان رامسر به دنبال کسب سهمیه پلی آف می باشند.

 

شهرداری گنبدکاووس – هورسان رامسر

 

این دیدار را می توان بازی مرگ و زندگی برای هر دو تیم تلقی کرد و هر دوتیم رقابت حساس و تنگاتنگی را برای کسب سهمیه پلی آف خواهند داشت.

این دو تیم تا بدین جای فصل از 22 بازی خود توانسته اند 9 برد را کسب نمایند و شهرداری گنبد با 29 امتیاز در رده هشتم و هورسان رامسر نیز با 27 امتیاز در رده نهم قرار دارند.

شهرداری گنبد کاووس با هدایت عظیم جزیده با داشتن بازیکنان جوان و بومی خود جنگنده ظاهر شده و عملکرد عالی از خود به نمایش گذاشته اند.

تیم شهرداری گنبدکاووس به عنوان نماینده قطب والیبال ایران، در صورت پیروزی در این دیدار جایگاه هشتم خود را تثبیت خواهند کرد و با توجه به رقیبان خود در ادامه مرحله مقدماتی که در جدول در رده های پایین تری قرار دارند، امیدهای خود را برای حضور در پلی آف بسیار پررنگ تر خواهند کرد.

تیم هورسان رامسر نیز از جمله تیم هایی می باشد که اولین سال حضور خود را در لیگ برتر تجربه می کند، با داشتن دو بازیکن برزیلی در این فصل حریف و دست و پا بسته ای نبوده و تیم مقابل را با چالش روبه رو کرده است و در صورت پیروزی در این دیدار، اصلی ترین رقیب خود برای حضور در پلی آف را از پیش رو خواهد برداشت و جای شهرداری گنبد را در رده هشتم بدست خواهد اورد.

همچنین شاگردان عارف باقرزاده در نیم فصل اول رقابت ها توانسته بودند با نتیجه سه بریک تیم شهرداری گنبد را شکست دهند.

این دیدار ساعت 11 صبح در سالن فدراسیون والیبال تهران با قضاوت محمد شاهمیری به عنوان داور اول و هادی تیموری به عنوان داور دوم آغاز خواهد شد.

 

لبنیات هراز آمل – شهداب یزد

 

این دو تیم که خیالشان از بابت حضور در پلی آف راحت است، نبرد دشواری را برای بدست آوردن جایگاه چهارم جدول خواهند داشت.

هر دو تیم از 22 بازی خود موفق به کسب 17 برد و 48 امتیاز شده اند و شاگردان بهروز عطایی با توجه به معدل ست بهتر در رده چهارم و تیم شهداب یزد هم در رده پنجم جدول قرار گرفته اند.

تیم لبنیات هراز آمل با پیروزی در این دیدار جایگاه چهارمی خود را حفظ خواهد نمود  اما در طرف مقابل شاگردان محمد عمده غیاثی با کسب پیروزی در این دیدار جایگاه چهارم جدول را تصاحب کرده و جای خود را با لبنیات هراز آمل عوض خواهند کرد.

در نیم فصل اول رقابت ها نیز تیم لبنیات هراز آمل توانسته بود با نیتجه سه بر صفر نماینده یزد را از پیش رو بردارد.

این بازی ساعت 11 صبح در خانه والیبال تهران پیگیری خواهد شد که داوری این دیدار به ترتیب برعهده ی کیوان عابدزاده و اسماعیل رزقی به عنوان داور اول و دوم خواهد بود.

 

راهیاب ملل مریوان –  سایپا تهران

 

تیم پرمهره سایپا تهران که در بازی گذشته خود مقابل سپاهان اصفهان مغلوب شده بود،در این دیدار امید زیادی برای کسب پیروزی در مقابل حریف کم و نان نشان مریوانی خود دارد تا روند صعودی خود را حفط نماید.

شاگردان ناصر شهنازی با کسب 15 پیروزی و48 امتیاز در رده ششم جدول قرار دارد و صعود خود را به پلی آف مسجل کرده اند راهیاب ملل مریوان نیز با کسب تنها 3 پیروزی و 11 امتیاز با قرار گرفتن در رده سیزدهم از زاهیابی به پلی آف بازمانده است.

نتیجه این دیدار هیچ تاثیری در جایگاه این دو تیم در جدول نخواهد داشت اما شاگردان آرش صادقیانی برای رهایی از منطقه خطر  نیاز مبرمی به پیروزی در این دیدارو تمام بازی های باقیمانده خود دارند.

سایپا تهران توانسته بود در نیم فصل اول رقابت ها مقابل این تیم با نتیجه سه بر صفر پیروز از زمین خارج شود.

این دیدار ساعت 14 بعدازظهر در سالن فدراسیون انجام خواهد شد و آقایان اصغر میرزایی و وحید پورکاشیان  به عنوان داور اول و دوم وظیفه قضاوت را برعهده خواهند داشت.

 

فولاد مبارکه سپاهان – شهرداری قزوین

 

تیم سپاهان اصفهان در حالی این بازی را شروع خواهد کرد که  تمام بازی های خود را در نیم فصل دوم با پیروزی از زمین خارج شده است وبا بدست آوردن 59 امتیاز و 20 پیروزی در صدر جدول مسابقات قرار گرفته است و در این بازی نیز به دنبال تداوم پیروزی های خود است.

اما شهرداری قزوین که اولین فصل حضور خود را در لیگ برتر والیبال ایران تجربه می کند نتوانسته است انتظارات را برآورده کند و تنها با کسب 5 پیروزی و 15 امتیاز در رده دوازدهم جدول قرار گرفته است.

شاگردان رحمان محمدی راد با کسب هر نتیجه ای در صدر جدول باقی خواهند ماند اما تیم قزوینی می تواند با پیروزی در این دیدار یک پله در جدول صعود نماید و برای جدا شدن از منطقه خطر، باید در بازی های باقیمانده خود به پیروزی برسند.

در نیم فصل اول سپاهان اصفهان موفق شده بود نماینده قزوین را بانتیجه سه بر صفر شکست دهد.

این بازی ساعت 14 بعدازظهر در خانه والیبال تهران با قضاوت محمد آقایی به عنوان داور اول و احمد سرمست به عنوان داور دوم آغاز خواهدشد.

 

 

شهرداری ورامین – شهرداری ارومیه

 

در طول سالیان اخیر همواره جدال این دو تیم جذاب و دیدنی بوده است. شهرداری ارومیه که یکی از تیم های پرمهره این فصل محسوب می شود عملکرد قابل قبولی تا بدین جای فصل داشته و با کسب 18 پیروزی و 53 امتیاز در رده دوم جدول قرار گرفته است

این تیم که یکی از مدعیان اصلی قهرمانی این فصل به شمار می آید به دنبال کسب پیروزی و تثبیت جایگاه دوم خود در جدول بوده و در ادامه لیگ نیم نگاهی نیز به صدر جدول دارد.در صورت لغزش شاگردان پیمان اکبری سقوط به رده پایین تر آن ها را تهدید می کند اما هوادران شهر والیبال خیز ارومیه همیشه از نمایندگان خود توقع برد دارند.

اما تیم شهرداری ورامین تا بدین جای فصل نتایج ضعیفتری نسبت به فصول گذشته کسب کرده است و با کسب 11 برد و 33 امتیاز در رده هفتم جدول قرار گرفته است.

این تیم نیز به دنبال کسب پیروزی در این دیدار بوده تا خیال خود را از صعود به مرحله پلی آف راحت کند

شهرداری ارومیه در نیم فصل اول توانسته بود با نتیجه سه بر یک همنام ورامینی خود را شکست دهد.

این بازی به میزبانی سالن فدراسیون والیبال تهران ساعت 17 انجام خواهد شد و آقایان داوود نافعی و محمد عشق دوست داورهای اول و دوم این دیدار خواهند بود.

 

 

فولاد سیرجان – آذرباتری ارومیه

 

فولاد سیرجان که نیم فصل اول مسابقات را با صدرنشینی به پایان رسانده بود، به نظر می آید کار دشواری در این دیدار نداشته باشد.

شاگردان محمدرضا تندروان در تیم فولاد سیرجان تا بدین جای فصل عملکرد درخشانی را ازخود به نمایش گذاشته اند و با کسب 22 برد و 52 امتیاز در رده سوم رقابت ها قرار دارند و با کسب پیروزی در این دیدار به دنبال ارتقا رده خود در جدول می باشند.

تیم آذرباتری ارومیه که اولین فصل حضور خود را در لیگ برتر تجربه می کند با نتایج ضعیف خود نتوانسته است رضایت هواداران والیبال دوست ارومیه ای را جلب نماید و با کسب تنها دو پیروزی و 6امتیاز در قعر جدول جای گرفته است.

بازیکنان تشکلیل دهنده این تیم عمدتا بومی و جوان بوده و اکثرا آن ها سابقه بازی در سوپرلیگ والیبال ایران را ندارند و همین امر هم مزید بر علت شده تا نتواند آن طور که باید نتایج مطلوب را کسب نماید.

در نیم فصل اول هم فولاد سیرجان توانسته بود آذرباتری ارومیه را با نتیجه سه بر صفر شکست دهد.

این دیدار با قضاوت آقایان مید فولادی‌وندا و مهدی نویدی به ترتیب به عنوان داور اول و دوم در خانه والیبال تهران ساعت 17 به انجام خواهد رسید.

 

گزارش :

محمد بهلکه


لیگ برتر والیبال ایران , لیگ والیبال , والیبال ایران , لیگ برتر والیبال , سوپرلیگ والیبال ایران , شهرداری گنبد , هورسان رامسر , شهرداری ارومیه , شهرداری ورامین , VOLLEYBALL , والیبال , لیگ والیبال ایران ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 54 تاریخ : جمعه 17 بهمن 1399 نظرات :
دیدگاه ها
رضا رضایی میگه
بسیار عالی
پاسخ : خواهش میکنم
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

آخرین رنکینگ جهانی Fivb ، تیم ملی والیبال در رتبه هشتمی جهان !

برنامه دور برگشت دیدارهای لیگ برتر نیم فصل دوم اعلام شد

آیا روسیه میزبانی رقابت های والیبال جهان را از دست می‌دهد؟!

آشنایی با آمادگی بدنی در ورزش والیبال + آموزش تمرینات بدنی

صعود به نیمه نهایی کاپ اروپا با درخشش لژیونرهای ایرانی

عبادی‌پور: کار کردن با آلکنو برای من افتخار است/ کرونا وحشتناک بود، تقریباً مُرده بودم!

شروع دردسرهای انگاپت برای زنیت/ آلکنو قید ستاره تیمش را می‌زند؟!

گفت و گو با علی شفیعی سرعتی زن والیبال ایران

پایان نیم فصل لیگ برتر والیبال با صدرنشینی فولاد سیرجان+جدول رده بندی !

هفته ششم لیگ برتر والیبال / ویدیو کامل دیدار راه یاب ملل مریوان - خاتم اردکان (ویدیو)

ابتلای هفتگی چند بازیکن به ویروس کرونا در لیگ برتر والیبال

پشت خط زن تیم سایپا: ارومیه مقابل ما محکوم به برد بود/ شاید دستگاه تب‌سنج خراب بود

فاجعه در لیگ برتر والیبال ؛ 21 نفر از تیم شهرداری ورامین به کرونا مبتلا شدند !

لژیونرهای والیبال ایران، لیگ بلژیک را با پیروزی آغاز کردند

ورامینی‌ها در قرنطینه ؛ فاجعه در لیگ برتر والیبال

هفته ششم لیگ برتر / دیدار شهرداری ورامین و سپاهان اصفهان (ویدیو)

خانه میلیاردی؛ دستمزد مربی لیگ برتری والیبال !

آموزش نحوه صحیح دریافت و پاس به پاسور در ورزش والیبال (ویدیو)

خلاصه بازی/لیگ برتر والیبال-شهرداری گنبد سایپا تهران 0-3
تشکیل دیرهنگام، مهمترین مشکل تیم والیبال راهیاب ملل کردستان است
امیرحسینی در آستانه سرمربی گری پر افتخارترین تیم ایران
تقویت تیم شهرداری قزوین با دو بازیکن خارجی
سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبد: تیم والیبال لیگ برتری شهرداری گنبد به چهار بازیکن جدید احتیاج دارد
یک بازیکن دیگر از تیم والیبال ارومیه جدا شد
حمزه زرینی توافقی از تیم هراز آمل جدا شد / هورسان رامسر با مرصاد آقاجانی به توافق رسید.
فرهاد قائمی به تیم والیبال هراز آمل پیوست
انجام دومین تست کرونا تیم والیبال پیکان قبل از دیدار شهرداری گنبد
جذب یک پاسور جدید در تیم پیکان جهت ادامه رقابت ها
مهدی نفر : پروتکل‌های بهداشتی باید بازنگری شود/ شرایط عادلانه نیست
گپ و گفت با مصطفی کارخانه / وقتی همه تیم‌ها از سایپا وحشت دارند!
ترکاشوند : هدف پیکان حضور در بین هشت تیم برتر لیگ برتر است
مجتبی میرزاجانپور به تیم والیبال شهرداری ارومیه پیوست
پیکانی های میزبان در تلاش برای جام سیزدهم