در تلگرام منتظر شما هستیم
عضویت در کانال تلگرام والیبال فروم

برنامه دیدار های هفته چهارم لیگ برتر والیبال / رقابت برای فرار از نخست

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تلیغات تلیغات
برنامه دیدار های هفته چهارم لیگ برتر والیبال / رقابت برای فرار از نخستین شکست در ارومیه
برنامه دیدار های هفته چهارم لیگ برتر والیبال / رقابت برای فرار از نخستین شکست در ارومیه
هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور فردا (چهارشنبه) با برگزاری 7 دیدار پیگیری می‌شود.

______________________________________

به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از فارس، رقابت‌های لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور جام سردار شهید قاسم سلیمانی رفته‌رفته شکل و شمایل جدی به خود می‌گیرد. هفته چهارم این دوره از مسابقات عصر فردا (چهارشنبه) با برگزاری 7 دیدار در شهرهای مختلف پیگیری خواهد شد. در این هفته از مسابقات تیم والیبال آذرباتری با قرعه استراحت روبرو خواهد بود.
 
خاتم اردکان - هورسان رامسر |ساعت 16 در شهر اردکان
 
اردکانی‌ها هفته گذشته توانستند نخستین پیروزی خود در این دوره از مسابقات را جشن بگیرند. آنها در دیداری نزدیک میزبان خود یعنی شهروند اراک را مغلوب کردند. شاگردان فرهاد نفرزاده از 3 بازی گذشته تنها یک پیروزی در کارنامه دارند و تلاش می‌کنند در هفته چهارم میهمان خود را شکست دهند.
 
هورسان رامسر بعد از مشکلاتی که در هفته اول و دوم به دلیل ابتلای چند بازیکنش به کرونا داشت، هفته گذشته استراحت کرد و به نظر می‌رسد به شرایط ایده‌آل رسیده باشد. به نظر می‌رسد علاقمندان به تیم هورسان در هفته چهارم می‌توانند چهره واقعی تیم خود را ببینند.
 
 
شهداب یزد - شهرداری قزوین |ساعت 16 در شهر یزد
 
شاگردان عمده غیاثی در هفته سوم یک پیروزی بزرگ در ورامین کسب کردند و حالا یک بار دیگر انگیزه مضاعف پیدا کرده‌اند. در طرف دیگر شاگردان مسعود آرمات در تیم شهرداری قزوین با گذشت سه هفته از مسابقات به نظر می‌رسد به شرایط ایده‌آل رسیده باشند. آنها در هفته سوم آذرباتری را مغلوب کردند تا در نخستین میزبانی لیگ برتری خود، نخستین پیروزی را هم کسب کنند.
 
قزوینی‌ها به خوبی می‌دانند که کار سختی در یزد مقابل شهداب و ستاره‌هایش دارند، اما آرمات همیشه تیم‌هایی جنگنده جمع و جور کرده و باید دید نتیجه دیدار این دو تیم در نهایت چه خواهد شد. یزدی‌ها دوست ندارند امتیاز بازی‌های خانگی را به راحتی از دست بدهند، چراکه آنها امسال سودای قهرمانی در سر دارند.
 
 
راهیاب ملل کردستان - شهروند اراک | ساعت 16 در مریوان
 
راهیاب ملل کردستان و شهروند اراک تیم‌های دقیقه نودی والیبال ایران هستند. این دو تیم شرایط مشابه‌ای دارند و در پایان هفته سوم رتبه‌های چهاردهم و پانزدهم را به خود اختصاص داده‌اند. مریوانی‌ها و اراکی‌ها نه در جذب بازیکن موفق بودند و نه تمرینات مناسبی داشتند، اما با توجه به اینکه والیبال مساوی ندارد، در نهایت یک تیم برنده این مسابقه خواهد شد و نخستین پیروزی خود را جشن می‌گیرد.
 
با توجه به شرایط و عملکرد تیم‌ها در هفته‌های گذشته کارشناسان شانیس بیشتری برای آرش صادقیانی و شاگردانش قائل هستند، چراکه آنها میزبان بوده و کمی شرایط‌شان بهتر از حریف است. اراکی‌ها بعد از استعفای احمد لاهوتی از سرمربیگری این تیم دچار چالش‌هایی شدند که باید دید چه زمانی برطرف خواهد شد.
 
 
پیکان تهران - شهرداری ورامین | ساعت 16 در تهران
 
نبرد پیکان و شهرداری ورامین همیشه از مسابقات جذاب لیگ برتر بوده است. پیکانی‌ها باوجود اینکه در سال‌های اخیر جوانگرایی کرده‌اند، اما همچنان حرف‌های زیادی برای گفتن دارند. شاگردان محمد ترکاشوند در هفته‌های اول و دوم در شرایط بحرانی به سر می‌بردند، اما از هفته سوم رفته رفته شرایط آنها بهتر شد. با وجود اینکه پیکان در هفته سوم مغلوب شهرداری ارومیه شد، اما بازیکنان این تیم عملکرد خوبی داشتند.
 
در طرف مقابل شاگردان مجید تابش‌نژاد، مدافع عنوان قهرمانی هستند و هفته گذشته در یک بازی خانگی مغلوب شهداب شدند و حالا برای جیران آن شکست به فکر پیروزی مقابل پیکان هستند. این مسابقه باید در سالن ساپکو برگزار شود، همان سالنی که سرمربی شهرداری ورامین شرایط آن را برای برگزاری مسابقات لیگ برتر مناسب نمی‌داند. باید دید جدال مدافع عنوان قهرمانی با تیم ریشه‌دار پیکان در نهایت به سود چه تیمی خاتمه پیدا می‌کند.
 
 
لبنیات هراز آمل - سایپا تهران | ساعت 17 در آمل
 
خودروسازان در هفته چهارم با ستاره‌های خود باید راهی آمل شوند تا مقابل شاگردان بهروز عطایی قرار بگیرند. آملی‌ها که در سه هفته اخیر عملکرد پر فراز و نشیبی داشتند به خوبی می‌دانند که کارشان مقابل سایپا چقدر سخت است. سایپا با حضور مصطفی کارخانه و یک مشت ستاره هدفی جز قهرمانی در لیگ برتر ندارد و برای رسیدن به هدف خود تلاش می‌کند تا در تمام مسابقات پیروز شود.
 
کارخانه و شاگردانش سه پیروزی از سه هفته گذشته دارند. در تمام مسابقات سرمربی نارنجی‌پوشان مدعی بود که از اشتباهات تیم حریف برای پیروزی استفاده کرده است و حالا باید دید که آملی‌ها هم با اشتباهات خود این فرصت را به سایپا می‌دهند یا اینکه شرایط به گونه دیگری پیش خواهد رفت.
 
 
شهرداری ارومیه - فولاد ایرانیان سیرجان | ساعت 16 در ارومیه
 
شاگردان پیمان اکبری بازهم در هفته چهارم میزبان هستند، اما این بار میزبانی که همچون تیم خودشان هنوز شکستی را تجربه نکرده است. نبرد شهرداری ارومیه و فولاد ایرانیان سیرجان در نهایت نخستین شکست یکی از این دو تیم را در جدول رده‌‌بندی ثبت خواهد کرد. اکبری که امسال بازیکنان خوبی را جذب کرده و یکی از مدعیان اصلی قهرمانی به شمار می‌رود تصمیم دارد بهترین عملکرد را در بازی‌های خانگی داشته باشد.
 
در طرف دیگر محمدرضا تندروان و شاگردانش تا اینجای کار عالی ظاهر شدند؛ پیروزی خارج از خانه آنها مقابل هراز نقطه عطف عملکرد آنها بود. سیرجانی‌ها با نتایجی که کسب کرده‌اند خط و نشان جدی برای تیم‌های مدعی کشیدند و باید دید آنها تا چه زمانی می‌توانند به این روند خوب خود ادامه دهند.
 
 
 
شهرداری گنبد - فولاد مبارکه سپاهان | ساعت 16 در شهر گنبد
 
گنبدی‌ها تا اینجای مسابقات بدشانس بودند؛ آنها در پایان هفته سوم با سه شکست در رتبه دوازدهم جدول رده‌بندی قرار دارند. شاگردان عظیم جزیده امسال منسجم‌تر و هماهنگ‌تر از سال‌های گذشته هستند، اما شانس با آنها یار نبود. از سوی دیگر قرعه‌کشی مسابقات هم به سود آنها نبود و گنبدی‌ها مجبور شدند در هفته‌های ابتدایی با تیم‌های مدعی بازی کنند.
 
شهداب، پیکان، فولاد سیرجان و حالا سپاهان حریفان تیم گنبد هستند. طلایی‌پوشان اصفهان در پایان هفته سوم موفق شدند خود را در جمع مدعیان نگه دارند. شاید با نگاه به جدول رده‌بندی به نظر برسد که سپاهانی‌ها در هفته چهارم کار سختی در پیش ندارند، اما بازی در گنبد حتی در غیاب تماشاگران پرشور بسیار سخت است. بنابراین اگر رحمان محمدی‌راد و شاگردانش بخواهند حریف را دست کم بگیرند، باید دست خالی گنبد را ترک کنند.

 


والیبال , برنامه بازی ها , مسابقات , لیگ برتر والیبال , هفته چهارم ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 42 تاریخ : سه شنبه 01 مهر 1399 نظرات :
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

هفته ششم لیگ برتر والیبال / ویدیو کامل دیدار راه یاب ملل مریوان - خاتم اردکان (ویدیو)

ابتلای هفتگی چند بازیکن به ویروس کرونا در لیگ برتر والیبال

پشت خط زن تیم سایپا: ارومیه مقابل ما محکوم به برد بود/ شاید دستگاه تب‌سنج خراب بود

فاجعه در لیگ برتر والیبال ؛ 21 نفر از تیم شهرداری ورامین به کرونا مبتلا شدند !

لژیونرهای والیبال ایران، لیگ بلژیک را با پیروزی آغاز کردند

ورامینی‌ها در قرنطینه ؛ فاجعه در لیگ برتر والیبال

هفته ششم لیگ برتر / دیدار شهرداری ورامین و سپاهان اصفهان (ویدیو)

خانه میلیاردی؛ دستمزد مربی لیگ برتری والیبال !

آموزش نحوه صحیح دریافت و پاس به پاسور در ورزش والیبال (ویدیو)

پیروزی راحت یاران توخته/ شاگردان کریمی دوم شدند

شکست کاستلومایا در غیاب بازیکن ایرانی

مصاحبه مربیان هراز آمل و هورسان رامسر بعد از پایان دربی آمل (ویدیو)

نتایج کامل هفته ششم رقابت ها + جدول رده بندی در پایان هفته ششم

برنامه دیدار هفته ششم لیگ برتر والیبال فصل 1399 +جدول رده بندی

بهترین اسپک های امیر غفور پشت خط زن تیم ملی والیبال (ویدیو)

پالس مثبت آلکنو به پیشنهاد سرمربیگری ایران

پروجا قهرمان سوپرکاپ والیبال ایتالیا شد

لیگ برتر والیبال فصل 1399 بانوان قرعه‌کشی شد

چرا فدراسیون تیم‌ها را قرنطینه نمی‌کند؟!
برنامه دیدار های هفته هفتم لیگ برتر / دیدار سایپا و شهرداری ورامین به تعویق افتاد
سرپرست، سرمربی، مربی بدنساز و دو بازیکن آذرباتری محروم شدند
والیبال ساحلی هلند ۲۰۲۰ (ویدیو)
ابتلای هفتگی چند بازیکن به ویروس کرونا در لیگ برتر والیبال
پشت خط زن تیم سایپا: ارومیه مقابل ما محکوم به برد بود/ شاید دستگاه تب‌سنج خراب بود
فاجعه در لیگ برتر والیبال ؛ 21 نفر از تیم شهرداری ورامین به کرونا مبتلا شدند !
خداپرست: داور به من بی‌ادبی کرد و من هم جوابش را دادم
لژیونرهای والیبال ایران، لیگ بلژیک را با پیروزی آغاز کردند
ورامینی‌ها در قرنطینه ؛ فاجعه در لیگ برتر والیبال
خانه میلیاردی؛ دستمزد مربی لیگ برتری والیبال !
پیروزی راحت یاران توخته/ شاگردان کریمی دوم شدند
شکست کاستلومایا در غیاب بازیکن ایرانی
مصاحبه مربیان هراز آمل و هورسان رامسر بعد از پایان دربی آمل (ویدیو)
نتایج کامل هفته ششم رقابت ها + جدول رده بندی در پایان هفته ششم