close
تبلیغات در اینترنت
حضور ثامن الحجج در لیگ برتر والیبال
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تبلیغات
تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات تلیغات
حضور ثامن الحجج در لیگ برتر والیبال
حضور ثامن الحجج در لیگ برتر والیبال
خبرگزاری ورزش والیبال : مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: ثامن‌الحجج سبزوار نماینده خراسان رضوی در لیگ برتر والیبال خواهد بود.
 
خبرگزاری ورزش والیبال : مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: ثامن‌الحجج سبزوار نماینده خراسان رضوی در لیگ برتر والیبال خواهد بود.
 
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، کوروش صبوریان در کنفرانس خبری با حضور اصحاب رسانه در خصوص وضعیت هیات هندبال استان اظهارکرد: صحبت‌هایی در این خصوص صورت گرفته، جلسه تکمیلی را در این آینده خواهیم داشت و کاندیدا ثبت نام شوند و هر چه زودتر مجمع را برگزار می‌کنیم تا هندبال استان از این حالت خارج شود.
 
وی با اشاره به تصمیم باشگاه ثامن‌الحجج برای کناره‌گیری از لیگ هندبال نیز گفت: خیلی تلاش کردیم دکتر میرعلی را از این تصمیم منصرف کنیم اما باید از این باشگاه تشکر کرد که در تمام عرصه‌ها و رشته‌ها در سطح کشور به صورت کلان کمک می‌کنند. به هر حال تصمیم گرفته‌اند مدتی از هندبال کناره‌گیری کنند و دلایل خاصی برای این موضوع دارند به همین دلیل امسال تیم نخواهند داد و شاید سال بعد قدرتمند در لیگ هندبال حاضر شوند ولی همچنان در رشته‌های دیگر حضور دارند.
 
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی همچنین تصریح کرد: تا به امروز کناره گیری ثامن‌الحجج رسمی اعلام نشده بود اما ساعاتی پیش میرعلی در اداره کل حضور پیدا کرد و کناره گیری خود را رسمی اعلام کرد، تا با به طور رسمی کار پیدا کردن اسپانسر برای تیم‌های هندبال را نیز آغاز کنیم. اما طبق صحبت های انجام شده مالک باشگاه ثامن الحجج موافقت خود را در خصوص تیم داری در رشته والیبال اعلام کرد و قرار است در والیبال سرمایه‌گذاری کنند.
 
وی افزود: با شخص داورزنی رئیس فدراسیون والیبال نیز صحبت‌هایی انجام دادیم و قرار شد یک امتیاز لیگ برتری صفر در اختیار باشگاه ثامن‌الحجج(ع) سبزوار قرار بگیرد. مشهد را جدا از شهرهای دیگر استان نمی‌دانیم و این تیم نماینده استان خواهد بود. احتملا بازی‌های خانگی نیمی در مشهد و نیمی در سبزوار برگزار شود. انتخاب سرمربی و بازیکنان نیز در اختیار خود باشگاه است و ما دخالتی نمی‌کنیم.
 
صبوریان خاطرنشان کرد: برای تیم‌های هندبال استان در حال مذاکره هستیم و تا پایان هفته نام این تیم ها اعلام می‌شود.
 
وی در پاسخ به سوالی درباره تیم نسل ابومسلم عنوان کرد: نسل ابومسلم نکته مبهمی ندارد. از همان ابتدا امتیاز تیم در لیگ دسته دو در اختیار هیات فوتبال قرار گرفت و با شرکتی قراردادی نوشته شد ولی در حال حاضر با ترکیب مدیریتی جدیدی باید در لیگ امسال شرکت کند که اگر تیم امسال در لیگ بماند و این شرکت به تعهدات مالی عمل کند و طبق قراردادها عمل کنند، طبق قرار امتیاز تیم به همان شرکت داده می‌شود ولی قطعا مدیریت و سرمربی تیم عوض می‌شود و نیروهای جدیدی حضور خواهند داشت که پس از ثبت قرارداد از سوی هیات فوتبال این افراد اعلام خواهند شد و رمضان شکری نیز یکی از افراد ورود کرده در این قضیه است.
 
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی در خصوص وظیفه اداره کل در قبال قهرمانان استان و وضعیت فرهاد ظریف گفت: بعضی مسائل را نه من خبر دارم و نه شما و فقط کادر فنی خبر دارد. به هرحال این اتفاق افتاده و با ظریف نیز صحبت کردم، فعلا شرایط به این شکل است به همین دلیل از وی خواهش کردیم در استان فعالیت کند که آکادمی راه اندازی شد؛ مجید خدایی هم از این ظرفیت استفاده می‌کند و قرار است در کشتی آکادمی راه‌اندازی شود و علی یعقوبیان نیز در رشته شمشیربازی چنین برنامه‌ای خواهد داشت. برنامه ما این است که قهرمانان ما در سطح ملی چنین آکادمی‌هایی را برای شناسایی استعداد و افراد نخبه در سطح استان راه‌اندازی کنند. هر کمکی از دستمان بربیاید انجام خواهیم داد تا از ظرفیت این قهرمانان استفاده کنیم و در ادامه فرهاد ظریف در حال به ثبت رساندن باشگاه خود است.
 
وی در پاسخ به این سوال که آیا در هیات والیبال شاهد تغییر خواهیم بود یا خیز اظهار کرد: به اعتقاد ما شرایط والیبال وخیم نیست. در الویت ما هیات‌هایی هستند که با سرپرست یا شرایط ویژه اداره می‌شوند. والیبال هنوز جا دارد و می‌شود به آن کمک کرد ولی در حدی نیست که به تغییر فکر کنیم.
 
در خصوص شرایط هیات‌های استان صبوریان گفت: 48 هیات به جز هیات کارگری، دانش آموزی و دانشجویی در استان داریم. هیات چوگان نیز جدیدا در شهرستان درگز آغاز به کار کرده است و به زودی در شهرستان‌های دیگر راه اندازی شود. 12 هیات در حال حاضر با سرپرست اداره می‌شود که به جز این مجمع 18 هیات را نیز سال پیش برگزار کردیم. درخصوص هیات اسکواش آگهی دادیم ولی کسی ثبت نام نکرد و مجبور شدیم دوباره آگهی بدهیم. در هیات بیماری‌های خاص نیز دکتر افشار فوت کرد و مجبور شدیم سرپرست انتخاب کنیم. شرایط هیات تیراندازی کمی متفاوت بود مسائل را به فدراسیون منعکس کردیم و فدراسیون مهلت چندماهه برای بررسی از ما خواست.
 
هوشنگ ولی پور ادامه داد: مجمع هیات دوچرخه سواری 26 مردادماه برگزار می‌شود. هیات قایقرانی نیز با توجه به شرایطش باید ثبت نام را مجدد انجام دهیم و مهرماه تکلیفش مشخص خواهد شد. در هیات کبدی نیز قربانیار حضور داشت که با توجه به اینکه وی در اداره چناران مشغول به فعالیت شد باید ثبت نام دوباره انجام شود. کوهنوردی نیز ثبت نام نامزدها انجام شده و در شرف برگزاری مجمع است. در هیات سه گانه نیز فقط یک نفر ثبت نام کرد که آن شخص بازنشسته بود و مشکلش همانند هیات هاکی است. وزنه براداری و چند رشته دیگر نیز از سوی وزارت گفته شد تا مشخص شدن تکلیف فدراسیون‌های مربوطه مجمع برگزار نشود. در هیات شمشیربازی نیز مهرور یک سال مرخصی گرفته است که در حال حاضر یعقوبیان به عنوان سرپرست حضور دارد. در بعضی هیات‌ها زمان برگزاری مجمع، رئیس کارمند بوده و بعد از دو سال بازنشسته شده که طبیعتا این شخص تا پایان چهارسال حضور خواهد داشت. هیات والیبال نیز هیات برتر نیست ولی هیات ضعیفی نیز نیست که بخواهیم تغییری در آن بدهیم یا مجمع برگزار کنیم و تیم‌های رده سنی آن در حال نتیجه گرفتن است.
 
وی در خصوص طرح‌های نیمه تمام ورزشی استان نیز گفت: بالاتر از 50 طرح نیمه تمام وجود دارد ولی ساخت آن‌ها به اعتبارات برمی‌گردد. اعتبارات عمرانی که از سوی استان تعلق گرفته، 4 میلیارد تومان است که 1.5 میلیارد تومان مختص پروژه‌هایی هستند که بسیج سازندگی و شهرسازی حضور دارند و 2.5 میلیارد تومان نیز خود استان برنامه ریزی کند که در کل این مبلغ ناچیزی است و عملا پیشرفت خاصی نخواهیم داشت. البته در انتظار معرفی اعتبار پروژه‌های ملی نیز هستیم که نهایت 6 میلیارد از طرف وزارت داده خواهد شد که با این حال با این تعداد پروژه‌ گره‌ای از کار ما باز نخواهد کرد.
 
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی همچنین در پاسخ به سوال ایسنا در خصوص سیاست اداره کل در ورزش بانوان چیست عنوان کرد: تمام تلاش ما این است اتفاقات خوب در ورزش بانوان و تیم‌های آنان رقم بخورد. اعتقاد ما این است که باید اول از خانه و خانم و مادر خانه شروع کینم تا خانواده را به سمت ورزش سوق دهیم. استاندار بارها تاکید کرده که در حوزه بانوان بیشتر فعالیت کنیم. دکتر میرعلی نیز در جلسه روز امروز پذیرفت در حوزه بانوان سرمایه گذاری داشته باشد. در حال حاضر روی تعداد تیم‌ها و کیفیت آن مذاکره نهایی خواهیم داشت. در 15 رشته تمایل داریم به صورت متمرکز سرمایه گذاری شود ولی پیشنهاداتی باشگاه ثامن داده است که باید در خصوص آن جلساتی برگزار شود.
 
وی ادامه داد: حضور تیم بسکتبال قطعی شده است، امسال با همکاری ریاست هیات بسکتبال و حمایت از آن‌ها این تیم را خواهیم داشت. حضور در لیگ کمک می‌کند تا در رشته‌های شاخص خوش بدرخشیم و تقویت کنیم. هدف ما این است از رشته‌ها در مقطع پایه و نوجوانان حمایت کنیم تا در لیگ باشند. در رشته‌هایی همچون ووشو، تکواندو، کاراته و تیراندازی نیز تیم‌هایی در لیگ داریم. دغدغه ما اسپانسرها هستند که به همین منظور از طریق دفتر بانوان و خانواده استانداری ورود کرده‌ایم تا حضور موفقی داشته باشیم.
 
صبوریان همچنین در خصوص مجموعه تختی نیز عنوان کرد: استادیوم تختی، استادیوم پیر و فرسوده مشهد است که نیاز به سرمایه گذاری هنگفت دارد. ما در بودجه عمرانی مبلغ ناچیزی برای ترمیم داریم اما با آن نمی‌توان تغییر خاصی داد. دنبال سرمایه‌گذار بخش خصوصی هستیم، چندبار با شهرداری مذاکره کرده‌ایم، تنها شهرداری می‌تواند چنین مبلغی را سرمایه‌گذاری کند به خصوص اینکه باید در خیابان های اطراف مجموعه تعریض اتفاق بیوفتد. سرمایه‌گذار جدی نداریم و دولت نیز نمی‌تواند وارد شود. البته برای استخر این مجموعه پیشنهادی داشته‌ایم که آن‌ها نیز باید طرح توجیهی خود را ارائه دهند.
 
مدیرکل ورزش و جوانان همچنین در پاسخ به این سوال که آیا وسیله رایگان برای انتقال تماشاگران به استادیوم ثامن اختصاص خواهد یافت یا خبر گت: امروز جلسه ای در استانداری داشتیم و قرار شد از ظرفیت‌های اجرایی دستگاه‌های استان استفاده کند. شهرداری تمایل دارد که برای بحث اتوبوس‌ها مصوبه‌ای از شورای شهر بگیریم ما نیز از اعضاء شورای شهر درخواست کردیم که حمل و نقل رایگان تماشاگران رایگان شود. اگر هم رایگان نشود راه‌های دیگر نیز وجود دارد تا زمینه تردد آسان را آماده کنیم.
 
وی ادامه داد: در استان‌های دیگر شاید اتفاقاتی بیفتد ولی بیشتر جهات مثبت را نشان می‌دهند. در اولین دیدار لیگ برتر تاج به من گفت مگر من مسئول سازمان لیگ نیستم؟ من اجازه برگزاری بازی در استادیوم ثامن را صادر کردم، ولی چرا گزارشگر صدا و سیما استان دائم به اسکوربورد خراب استادیوم اشاره می‌کند؟ حالا به هر دلیلی خراب است ولی نباید خودمان تکرارش کنیم تا کل کشور بداند. من وظیفه درست کردن اسکوربورد را ندارم، حداقل 200 میلیون تومان اعتبار برای تعمیر آن نیاز است ولی تلاشمان را می‌کنیم و قرار است مساعدت‌هایی حتی از سوی وزارت بشود. در ثامن مشکلات زیادی داریم و متاسفانه هنوز به ما تحویل دادده نشده است و در دست شرکت توسعه و تجهیز است. در استادیوم فوتبال ثامن نیز فاز اول ساخته شده و برای تکمیل فاز دو هنوز اعتباری ندارند و به همین دلیل رها شده است.
 
صبوریان درباره رابطه هیات فوتبال و اداره کل ورزش و جوانان نیز عنوان کرد: از همان ابتدا نیز اعلام کردم درست است برادران گزینه ما نبود اما اختلافی نداریم و نقطه نظراتمان را اعلام کردیم. در حال حاضر تعامل خوبی با اداره کل دارند، به خصوص دبیر هیات که ارتباط خوبی نیز با اداره کل داشته و در مجموع مشکل خاصی نداریم.

ثامن الحجج , لیگ برتر والیبال ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 140 تاریخ : دوشنبه 19 مرداد 1394 نظرات :
نگارخانه
میلیتاری
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تلیغات
نویسندهپاسخ
به دنبال زوج جدید برای معروف mehdii7007
اعلام برنامه روز سوم/جدال ایران با استرالیا در آخرین دیدار 13791379
یادگیری زبان فرانسه mrsz1mrsz
تدریس خصوصی زبان فرانسه mrsz1mrsz
تاپیک تالار گفت و گو والیبال فروم..... 13791379
چرا کاپیتان معروف از کوره در رفت؟ mojtaba83
آرمات: در لیگ ملت‌ها چیز خاصی از ایگور ندیدیم/ کولا بهانه‌ای برای قهرمانی جهان ندارد mojtaba83
داستان عبادی پور از زبان پدر mojtaba83
مرتضی شریفی در آستانه پیوستن به تیم «لاتینا» ایتالیا mojtaba83
سئو سایت با مهم ترین فاکتورهای رتبه بندی گوگل fns4565
لیگ ملت‌های والیبال؛ اوج‌گیری ادامه دار کانگوروها با شکست ایتالیا sina62
ملی‌پوش والیبال: آتاناسویچ بازی را برای صربستان درآورد sina62
دال زوتو: از تماشاي بازي تيم ايران لذت بردم sina62
کاظمی: می توانم بهتر از این هم بازی کنم sina62
عبادی پور: ای کاش برنده مسابقه می شدیم mojtaba83
کاظمی و سوزا بهترین بازیکنان دیدار ایران با برزیل mojtaba83
بدترین شکست چند سال اخیر والیبال آمریکا رقم خورد mojtaba83
پیروزی سخت برزیل برابر جوانان ایران 13791379
پسر 20 ساله گرگانی، امتیازآورترین بازیکن ایران 13791379
دریافت کننده ملی‌پوش ایران لژیونر شد/ میرزاجانپور در کاستلانا 13791379
کولاکوویچ: کری خوانی چینی ها به بازیکنانم انگیزه داد sina62
کولاکوویچ: با احترام به حریفان ایران، خواهیم جنگید 13791379
لوزانو: ایران بهتر از چین بود جیانگ: طبق انتظار پیش نرفتیم mojtaba83
وادی: آماده دیدار با چین هستیم/توخته: از حضور در تيم ملی خوشحالم و انگيزه زیادی دارم mojtaba83
سعید معروف: امیدوارم تیم ملی والیبال بتواند به تورنمنت برگردد mojtaba83
والیبالیست ها چقدر شانس فینالیست شدن دارند؟ mojtaba83
ضعف های تیم ملی والیبال از نگاه یک کارشناس mojtaba83
مدیرتیم والیبال اماویلاز ایتالیا: حضور معروف هدیه به ما بود mojtaba83
توخته: با روحیه خوب به روسیه اعزام می شوم mojtaba83
کولاکویچ: بدون انرژی و با خستگی نمی‌توان بازی کرد 13791379
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید