در تلگرام منتظر شما هستیم
عضویت در کانال تلگرام والیبال فروم

برنامه مسابقات باشگاه هاي آسيا

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تلیغات تلیغات
برنامه مسابقات باشگاه هاي آسيا
برنامه مسابقات باشگاه هاي آسيا

سایت خبری والیبال : رقابت های والیبال قهرمانی باشگاه های زنان آسیا از دوم تا دهم اردیبهشت ماه با حضور 10 تیم در شهر "ناخون راچتاسینا" تایلند برگزار می شود که دور مقدماتی این مسابقات در پنج روز نخست آن انجام خواهد شد.
به گزارش  سایت خبری والیبال  روابط عمومی فدارسیون والیبال، نمایندگان 10 کشور  آسیایی در مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های زنان آسیا حضور دارند که مسابقات دور مقدماتی خود را در دو گروه آغاز می کنند.
تیم گیتی پسند بانوان اصفهان به عنوان نماینده ایران با نمایندگان تایلند، ویتنام، میانمار و ژاپن در گروه نخست این رقابت ها قرار دارند و
گروه دوم نیز شامل نمایندگان کشورهای چین، قزاقستان، مالزی، سری لانکا و کویت است.

سایت خبری والیبال : رقابت های والیبال قهرمانی باشگاه های زنان آسیا از دوم تا دهم اردیبهشت ماه با حضور 10 تیم در شهر "ناخون راچتاسینا" تایلند برگزار می شود که دور مقدماتی این مسابقات در پنج روز نخست آن انجام خواهد شد.
به گزارش  سایت خبری والیبال  روابط عمومی فدارسیون والیبال، نمایندگان 10 کشور  آسیایی در مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های زنان آسیا حضور دارند که مسابقات دور مقدماتی خود را در دو گروه آغاز می کنند.
تیم گیتی پسند بانوان اصفهان به عنوان نماینده ایران با نمایندگان تایلند، ویتنام، میانمار و ژاپن در گروه نخست این رقابت ها قرار دارند و
گروه دوم نیز شامل نمایندگان کشورهای چین، قزاقستان، مالزی، سری لانکا و کویت است.

برنامه دور مقدماتی این رقابت ها به قرار زیر است که بازی ها به ترتیب در ساعت های 12، 14، 16 و 18 به وقت محلی برگزار می شود:


شنبه دوم اردیبهشت:
مالزی – سری لانکا
ویتنام – میانمار
چین – قزاقستان
ژاپن – تایلند

یکشنبه سوم اردیبهشت:
کویت – قزاقستان
میانمار – ایران
چین – مالزی
ژاپن – ویتنام

دوشنبه چهارم اردیبهشت:
کویت – مالزی
سری لانکا – چین
ژاپن – ایران
ویتنام – تایلند

سه شنبه پنجم اردیبهشت:
میانمار – ژاپن
قزاقستان – مالزی
کویت – سری لانکا
ایران – تایلند

چهارشنبه ششم اردیبهشت :
چین – کویت
قزاقستان – مالزی
سری لانکا – کویت
ایران – تایلند

پنج شنبه هفتم اردیبهشت تیم های شرکت کننده استراحت دارند و جمعه هشتم اردیبهشت ماه مرحله یک چهارم نهایی این رقابت ها برگزار می شود که برنامه آن نیز به قرار زیر است:

تیم دوم گروه الف - تیم سوم گروه ب
تیم دوم گروه ب – تیم سوم گروه الف
تیم اول گروه ب – تیم چهارم گروه الف
تیم اول گروه الف – تیم چهارم گروه ب

شنبه و یکشنبه نهم و دهم اردیبهشت نیز مراحل نیمه نهایی و نهایی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های زنان آسیا پیگیری خواهد شد.
تیم والیبال گیتی پسند شب گذشته از فرودگاه امام خمینی (ره) به مقصد تایلند پرواز کرد که اسامی بازیکنان این تیم به قرار زیر است:
سمیرا ایمانی، سمیه شیرازی، شبنم علیخانی، شکوفه صفری، زینب گیوه، فاطمه رشیدی، مائده برهانی، بهاره نیازی، نجمه عابدیان، الهام فلاح، نگار کیانی و نرگس امیری.
" راحله آرا" به عنوان سرمربی هدایت تیم والیبال گیتی پسند را در مسابقات قهرمانی باشگاه های آسیا بر عهده دارد.


برنمه مسابقات جام باشگاه های آسیا , والیبال , والیبال جام باشگاها ی آسیا , جام باشگاها ی جهان ,
نویسنده : عادل خدرخوجه بازدید : 1151 تاریخ : پنجشنبه 31 فروردين 1391 نظرات :
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

هفته ششم لیگ برتر والیبال / ویدیو کامل دیدار راه یاب ملل مریوان - خاتم اردکان (ویدیو)

ابتلای هفتگی چند بازیکن به ویروس کرونا در لیگ برتر والیبال

پشت خط زن تیم سایپا: ارومیه مقابل ما محکوم به برد بود/ شاید دستگاه تب‌سنج خراب بود

فاجعه در لیگ برتر والیبال ؛ 21 نفر از تیم شهرداری ورامین به کرونا مبتلا شدند !

لژیونرهای والیبال ایران، لیگ بلژیک را با پیروزی آغاز کردند

ورامینی‌ها در قرنطینه ؛ فاجعه در لیگ برتر والیبال

هفته ششم لیگ برتر / دیدار شهرداری ورامین و سپاهان اصفهان (ویدیو)

خانه میلیاردی؛ دستمزد مربی لیگ برتری والیبال !

آموزش نحوه صحیح دریافت و پاس به پاسور در ورزش والیبال (ویدیو)

پیروزی راحت یاران توخته/ شاگردان کریمی دوم شدند

شکست کاستلومایا در غیاب بازیکن ایرانی

مصاحبه مربیان هراز آمل و هورسان رامسر بعد از پایان دربی آمل (ویدیو)

نتایج کامل هفته ششم رقابت ها + جدول رده بندی در پایان هفته ششم

برنامه دیدار هفته ششم لیگ برتر والیبال فصل 1399 +جدول رده بندی

بهترین اسپک های امیر غفور پشت خط زن تیم ملی والیبال (ویدیو)

پالس مثبت آلکنو به پیشنهاد سرمربیگری ایران

پروجا قهرمان سوپرکاپ والیبال ایتالیا شد

لیگ برتر والیبال فصل 1399 بانوان قرعه‌کشی شد

برنامه مسابقات والیبال مردان المپیک 2012 لندن/پنج شنبه 12 مرداد ماه
برنامه مسابقات والیبال مردان المپیک 2012 لندن/سه شنبه 10 مرداد ماه
برنامه مسابقات تیم ملی ایران برای ورود به لیگ جهانی ۲۰۱۳
برنامه مسابقات نهمین دوره مسابقات ساحلی قهرمانی کشور( نور)/دربی حساس گنبدی ها
برنامه ی بازی های ایران - تونس، سالن والیبال مجموعه ورزشی آزادی
نتایج زنده ی لیگ جهانی والیبال در مرحله سوم/برد نفسگیر بلغارستان
برنامه مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه آسیا کاله ی آمل
آغاز هفته دوم لیگ جهانی والیبال با پیروزی لهستان و برزیل
برنامه رقابت هاي انتخابي المپيك والیبال ژاپن به وقت تهران
زمان دقيق بازي هاي تيم ملي واليبال در انتخابي المپيك اعلام شد.
زمان دقيق بازي هاي تيم ملي واليبال در انتخابي المپيك اعلام شد.
برنامه مسابقات انتخابي المپيك والیبال در ژاپن
برنامه ی اردو ها ی تدارکاتی تیم ملی ایران برای المپیک لندن
قهرمانی کاله در چهارمین سال حضورش /عیدی به آملی ها با قهرمانی کاله
خبر فوری : تغییر زمان بازی پایانی لیگ برتر