در اینستاگرام منتظر حضور شما هستیم
عضویت در پیج اینستاگرام والیبال فروم

خبرگزاری والیبال ، خبرها روز والیبال ایران و جهان - 867

">
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

جشن و پايکوبي گنبد در شب تلخ نصف جهان


هفته پانزدهم ليگ برتر واليبال درحالي در پنج شهر ايران دنبال شد که همچون هفته قبل گنبدي​ها در سالن المپيک اين شهر شگفتي​ساز شدند و اين بار يکي ديگر از قدرت هاي ليگ يعني کاله مازندران را درحاليکه دو ست اول مسابقه را واگذار کرده بوند، سه بر دو مغلوب کردند.

 

به گزارش روابط عمومي فدراسيون واليبال، اکثر مسابقات هفته پانزدهم ليگ کم حاشيه و يک طرفه پيش رفت اما در گنبدزماني که هاوش اين شهر دو ست اول را با امتيازهاي پايين به کاله واگذار کرده بودبه يکباره با تغييرات روحي رواني و استفاده از بازيکنان بومي سه ست بعدي را ازکاله گرفت و مشابه هفته قبل برابر پيکان، اين بار کاله را با باخت بدرقه کرد.

 هرچند هاوش همچون سال​هاي قبل بامشکلات مالي از شهر واليبال خيز گنبد به ليگ آمد اما استفاده از جوانان بومي همچون فرهاد قائمي اين تيم را حالا تا رده پنجم و حتي بالاتر از تيم پر ستاره​اي مثل گيتي پسند رسانده است.

 

 در شب پايکوبي گنبدي​ها در نصف جهان  اتفاقاتي تلخ رقم خورد؛ گيتي​پسند با تمام ملي​پوشانش همچون هفته گذشته با شکست از ميدان خارج شد. 

گيتي پسند مسابقه خود برابرشهرداري اروميه را در حالي که ميزبان بود، سه بر صفر باخت و حتي با جمع پنج تيم بالاي جدول هم خداحافظي کرد. به نظر مي رسد حتي رفتن مصطفي کارخانه از گيتي​پسندمشکلات اين تيم را رفع نکرده و بار ديگر پس از پنج برد پياپي، از هفته گذشته باخت​هاي اصفهاني​ها آغاز شده است.

 

تهران عصر چهارشنبه ميزبان دومسابقه بود؛ در ديدار نخست نوين کشاورز در ديداري سنگين مسابقه را سه بر يک به باريج اسانس باخت تا بردهاي حسين معدني با کاشاني​ها ادامه يابد.

 در اين مسابقه امير غفور همچون گذشته براي باريج اسانس پرتوان اسپک زد و براي نوين کشاروز هم بهمن جهانديده بهترين بازيکن ميدان بود؛ فشار اين مسابقه براي دو تيم همسطح باريج و نوين کشاورزآنقدر بالا بود که اکثر پاس​هاي دو تيم به اين دو بازيکن ختم مي​شد تا مبادا امتيازي از دست برود.

باريج اسانس با اين برد تا رده نهم جدول بالا آمد و به نظر مي رسد کاشاني​ها روزهاي خوشي را با معدني تجربه خواهند کرد.

 

در ديگرمسابقه پايتخت، پيکان تيم دوم جدول رده​بندي در مسابقه​اي راحت مهمان خود کرمان را سه بر صفر شکست داد تاتيم ناصر شهنازي چهاردهمين شکست از پانزده مسابقه خود را تجربه کند. کرمان با اين شکست همچنان به قعرنشيني خود داد. 

سايپا البرز صدرنشين ليگ برتر هم در اين هفته کار دشواري برابر تيم پايين​نشين مناطق نفت​خيزجنوب  نداشت و اين تيم را در کرج سه بر صفر برد.

 

در تبريز هم شهرداري اين شهر رقيب خود ميزان خراسان را سه بر يك برد تا در شهري که گفته مي​شود تماشاگران ​خون گرم و متيني دارد نتايج دلخواه قاسم تاجري ادامه يابد.

 تاجري پس از سال​ها دوري از ليگ برتر ، از شهرداري تيم يکدست ساخته که در ليگ تا اين هفته خوب نتيجه گرفته و درميانه​هاي جدول جايگاه خوبي دست و پا کرده است.

 

پيشگامان کوير يزد که اين هفته مهمان آلومينيوم هرمزگان در بندرعباس بود نيز هفته پانزدهم را با يک برد سه بر صفرتمام کرد؛ يزدي​ها هم با توجه به اينکه تمريناتشان را زودتر از تيم​هاي ديگر آغازکردند، نتايج قابل قبولي گرفته​اند.

35 بازيكن به اردوي تيم واليبال نوجوان ايران دعوت شدند

كميته استعداديابي فدراسيون واليبال كه زير نظر ايرج مظفري كاپيتان اسبق تيم ملي واليبال فعاليت مي‌كند، پس از برگزاري هشت اردوي استعداديابي، 35 واليباليست را براي حضور در نخستين اردوي تيم ملي نوجوانان دعوت كرد.

به گزارش  روابط عمومي فدراسيون واليبال، بازيكنان دعوت شده به نخستين اردوي تيم واليبال نوجوانان ايران متولدين 11/10/ 73 به بالا هستند و خود را براي حضور در رقابت‌هاي نوجوانان آسيا آماده مي‌كنند.

نخستين اردوي تيم نوجوانان ايران 8 تا 14 بهمن ماه در محل سالن فدراسيون واليبال برگزار مي شود و دعوت شدگان مي بايست صبح هشتم بهمن در فدراسيون واليبال حضور يابند.

اين اردوي زير نظر ايرج مظفري سرمربي تيم ملي واليبال نوجوانان ايران برگزار خواهد شد.

رقابت‌هاي واليبال قهرماني نوجوانان آسيا مهر ماه سال آتي در اصفهان برگزار مي‌شود.

اسامي 35 بازيكن دعوت شده به نخستين اردوي تيم واليبال نوجوانان ايران به شرح زير است:

پاسور ها:عباس جعفري – اسلامشهر
معين معيني فر – شهريار
حميد حمودي – تهران
اليار محرم زاده – آذر بايجان شرقي
آرش هادي زاده – فارس
رامين پاشايي – آذربايجان غربي
بهنام باقري –  شهريار
سينا حاصلو -  اسلامشهر

ليبرو:حامد ابارشي – اسلامشهر
حسين درويش طاهري – البرز
محمدرضا يوسفوند – كرمانشاه
حامد اميني – كرمانشاه
محمد دليري – شهريار

قدرتي دريافت كننده:محمد جواد معنوي نژاد – اصفهان
شايان ثمري – گلستان
حسين سهرابي – مازندران
شاهين شهروز – گلستان
كيوان صحنه – گلستان
سعيد زرگاني – خوزستان
رضا مراديان – فارس
عليرضا صفايي – اسلامشهر
محمد امين حيدري – تهران
 
قطر پاسورسعيد تقوي – تهران
مهران نوري – آذربايجان شرقي
سيروان مراد پور – كرمانشاه
امين عبدالهي – تهران
رحمان تقي زاده – مازندران
پارسا فرجي – كردستان
محدي حسيني – مازندران
ميلاد مرادي – فارس
محمدرضا عيوض پور – گيلان
آرمين نظري – گلستان
بهنام قرباني – اصفهان
متين تكاور – گلستان

هفته دوم دور برگشت ليگ برتر واليبال مردان باشگاههاي كشور شهرداري تبريز3 - ميزان خراسان 1

هفته دوم دور برگشت ليگ برتر واليبال مردان باشگاههاي كشور

شهرداري تبريز3 - ميزان خراسان 1

چهارشنبه 28 ديماه 1390

كرج

عكس از: بهزاد جهاني

با سپاس از روابط عمومي هيئت واليبال استان آذربايجان شرقي

http://iranvolleyball.com/images//Content/Contents/PicService/5d84647a-e0e0-4e3a-b29a-adef3a5c5f94/IMG_7635.jpghttp://iranvolleyball.com/images//Content/Contents/PicService/5d84647a-e0e0-4e3a-b29a-adef3a5c5f94/IMG_7784.jpg


بقیه ی عکس ها در ادامه مطلب


نتايج هفته پانزدهم : شكست كاله در پر تماشاگرترين بازي ليگ برتر در گنبد

دومين هفته دور برگشت ( هفته پانزدهم) رقابت هاي واليبال ليگ برتر واليبال مردان باشگاههاي كشور عصر امروز از ساعت 15:15 پي گيري شد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون واليبال در حساس ترين و پر تماشاگر ترين ديدار اين هفته هاوش گنبد در مقابل حدود شش هزار تماشاگر خودي داخل سالن و حدود دو هزار تماشاگر خارج  از سالن موفق شد 3  بر 2 كاله مازندران را شكست دهدكه در اين ديدار در ست پنجم به علت خطاي ارنج چند دقيقه اي بازي متوقف شد و گيتي پسند هم در خانه در سه ست پياپي مغلوب شهرداري اروميه شد. در ديگر ديدار ها نيز نتايج زير حاصل شد:نوین کشاورز 1 - 3 باریج اسانس کاشان

(22-25) (29 31) (25-18) (22-25)

گیتی پسند 0 - 3 شهرداری ارومیه
(17-25) (22-25) (17-25)

هاوش گنبد 3- 2 کاله مازندران (معروف رفت دعوا با بازیکن هاوش و باعث شد بازی حدود 10 دقیقه متوقف بشه ....طوری که اقای شفقی اومد از جایگاهش پایین و اتفاقات و یادداشت کرد و با ناظر بازی مستقیم صحبت کرد....محمد شریعتی مربی تیم کاله کارت قرمز گرفت  و اخراج شد و معروف کارت زرد گرفت....اقای عطایی میخواست تیم رو بیرون ببره اما اقای شفقی نذاشت..)
(19-25) (14-25) (25-20) (26-24) (16-14)

شهرداری تبریز 3 - 1 میزان خراسان
(25-23) (20-25) (25-22) (25-18)

سایپا البرز 3 - 0 مناطق نفت خیز
(25-14) (25-16) (25-20)

الومینیوم المهدی 0 - 3 پیشگامان کویر
(19-25) (20-25) (16-25)

پیکان تهران 3 -0 کرمان
(25-19) (28-26) (26-24)

مسابقات هفته سوم از دور برگشت لیگ برتر
والیبال ایران (هفته شانزدهم) که قرار بود یکشنبه هفته آتی (2 بهمن) در شهرهای مختلف کشور برگزار شود به دلیل همزمانی با سالروز رحلت پیامبر اکرم (ص) و امام حسن مجتبی (ع) به تعویق افتاد و قرار بر این شد تا این مسابقات روز چهارشنبه دهم اسفند ماه برگزار شود.به گزارش ایرنا، رییس هیات مدیره باشگاه گیتی پسند اصفهان، چهارشنبه شب پس از دیدار یاد شده به اتفاق 'رشید خدابخش' مدیركل اداره تربیت بدنی استان اصفهان در رختكن تیم والیبال این باشگاه حاضر شد و جریمه در نظر گرفته شده برای بازیكنان این تیم را به آنها ابلاغ كرد.

باشگاه گیتی پسند اصفهان پیش از این نیز در پی كسب نتایج ضعیف این تیم در دور رفت لیگ برتر باشگاه های كشور، 15 درصد از قرارداد بازیكنان این تیم را كسر كرده بود و با اعمال جریمه امشب تا كنون 45 درصد از قرارداد بازیكنان تیم والیبال گیتی پسند اصفهان كسر خواهد شد.(فکر کنم اخرش بازیکن ها باید دستی یه چیزی هم بدن)

جنتی همچنین ضمن حمایت از 'غلامرضا مومنی مقدم' سرمربی تیم والیبال گیتی پسند در جمع اعضای این تیم اظهار داشت: مومنی مقدم تا پایان رقابت های لیگ برتر باشگاه های كشور به عنوان سرمربی، این تیم را هدایت می كند.

وی تصریح كرد: برای تقویت كادر فنی، باشگاه گیتی پسند اصفهان قصد دارد یك مربی خوب خارجی را به كادر فنی این تیم اضافه كند.

منبع :والیبالیست ها

عکس های هفته دوم دور برگشت ليگ برتر واليبال مردان باشگاههاي كشور نوين كشاورز1 - باريج اسانس3

                                    

هفته دوم دور برگشت ليگ برتر واليبال مردان باشگاههاي كشور

نوين كشاورز1 - باريج اسانس3

چهارشنبه 28 ديماه 1390

تهران - خانه واليبال

عكس از: عليرضا كرمي

http://iranvolleyball.com/images//Content/Contents/PicService/0cc88d02-5d07-452b-9380-b5dcb8ec9a81/FACE6165.JPG

بقیه عکس ها در ادامه مطلب

                            


                                


 

گپ‌وگفت صميمي ولاسكو با سرمربيان تيم‌هاي ليگ برتري

                                          گپ‌وگفت صميمي ولاسكو با سرمربيان تيم‌هاي ليگ برتري 1

خوليو ولاسكو، سرمربي تيم ملي واليبال كشورمان دوشنبه هفته آتي طي نشستي با سرمربيان تيم‌هاي ليگ برتري و نيز مربيان بدنساز تيم‌ها به بحث و گفت‌وگو درباره شرايط ليگ مي‌پردازد.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون واليبال، از تمام سرمربيان تيم هاي حاضر در ليگ برتر واليبال و نيز مربيان بدنساز اين‌تيم‌ها براي حضور در اين نشست فني دعوت شده است.

اين نخستين‌بار است كه ولاسكو در نشستي مشترك با حضور تمام سرمربيان‌ تيم‌هاي ليگ برتري حضور مي‌يابد و با آن‌ها درباره چگونگي پيشبرد ليگ و نيز تمرينات تيم ملي به گفت‌وگو مي‌نشيند.

اين نشست ساعت 10 صبح روز دوشنبه (3 بهمن) در محل فدراسيون واليبال برگزار مي‌شود.

هفته پانزدهم لیگ برتر ؛ گنبد میزبان دربی شمال

روز چهارشنبه 28 دی ماه هفته پانزدهم لیگ برتر والیبال در شهر های مختلف ایران پیگیری میشود. در حساس ترین بازی این هفته تیم هاوش گنبد میزبان تیم كاله آمل می باشد. آمل رقیب دیرینه و سنتی گنبدیها است و همیشه جدال این دو تیم بسیار زیبا و هیجان انگیز بوده است. تیم كاله آمل كه در رده سوم جدول رده بندی قرار دارد قطعا برای پیروزی به گنبد خواهد آمد و در مقابل شاگردان بای محمد دوجی نیز برای اینكه به مرحله پلی آف برسند باید در بازی های داخل خانه  پیروز شوند ، بنا براین دو تیم برای كسب 3 امتیاز وارد زمین می شوند و این بر حساسیت های بازی می افزاید. ناظر این دیدار آقای اسماعیل صباغ و داوران این بازی نیز آقایان محمد حسین شفقی و نادر انصاری می باشند. در این بازی نیز جدال فرهاد قائمی و بازیكنان ملی پوش كاله از جمله حمزه زرینی و فرهاد نظری افشار نیز جالب خواهد بود! امسال بازیكنان هم پست فرهاد كه در تیم ملی بازی می كنند از جمله كمالوند ، فیاضی و كشاورزی در مقابل فرهاد قائمی هیچ حرفی برای گفتن نداشتند!

در یكی دیگر از بازی های حساس این هفته تیم گیتی پسند اصفهان كه با تیم هاوش گنبد هم امتیاز است میزبان شهرداری ارومیه است. قطعا جدال تیم های چهارم و پنجم جدول در اصفهان نیز همانند دربی شمال زیبا خواهد بود. گنبدی ها دوست دارند كه بازی گیتی پسند و شهرداری ارومیه به گیم پنجم كشیده شود تا دو تیم حد اقل امتیاز ممكن را كسب كنند.

صدا و سیما همچنان به كار های عجیب و غریب خود ادامه می دهد! صدا و سیما تصمیم گرفته كه بازی دو تیم پایین جدولی نوین كشاورز و باریج اسانس كاشان را پخش زنده كند! واقعا كه ...! به جای آنكه دربی شمال ایران كه حساس ترین بازی این هفته است را پخش كنند بازی دو تیم ضعیف را پحش می كنند! حداقل بازی گیتی و شهردرای رو پخش می كردید.

لازم به ذكر است كه تا كنون هیچ یك از بازی های تیم هاوش گنبد از شبكه سوم سیما پخش زنده نشده است ولی بازی همه تیم های دیگر پخش شده است!

دعوت لهستان از مردان واليبال ايران

http://www.pic.iran-forum.ir/images/eamk0k17netyygrkt1.jpg

لهستان تيم ملي واليبال ايران را براي شركت در تورنمنت هيوبرت جرزي واگنر دعوت كرد.


به گزارش روابط عمومي فدراسيون واليبال صبح امروز فدراسيون واليبال لهستان با ارسال دعوتنامه اي به طور رسمي تيم ملي واليبال ايران را براي شركت در تورنمنت يادبود هيوبرت جرزي واگنر كه از 30 تير لغايت يك مرداد ماه سال جاري با شركت تيم هاي استراليا، روسيه، برزيل، ايران، لهستان و كره جنوبي در لهستان برگزار مي شود، دعوت كرد. 
با توجه به اينكه مسابقات المپيك از 6 تا 22 مرداد برگزار مي شود،  اين پيكارها چند روز قبل از آغاز المپيك انجام مي شود.
لازم به ذكر است هيوبرت جرزي واگنر كاپيتان و مربي اسبق تيم ملي لهستان مي باشد كه چندين عنوان قهرماني و نايب قهرماني جهان و اروپا را در ويترين افتخارات خود دارد.

اوج گرفتن مردان نارجی پوش البرز برای قهرمانی

سایپای البرز 3 میزان خراسان رضوی 1
اوج گرفتن مردان نارجی پوش البرز برای قهرمانی

نارنجی پوشان سایپا در این هفته میهمان میزان خراسان بودند و توانستند پیروزی با ارزشی را برابر شاگردان جبار قوچان نژاد کسب کنند. پیروزیی که اختلاف آنها با پیکان را به عدد 2 رساند. سایپایی ها دست پر مشهد را ترک کردند تا با خیال راحت و به تنهایی صدرنشین لیگ برتر لقب بگیرند. خراسانی ها هم که در نیمه پایینی جدول قرار داشتند با این شکست صعودی نکردند و باید منتظر برگزاری بازی های هفته های آینده باشند. شاگردان فرهاد نفرزاده هرچند که مقابل تماشاگران خراسانی بازی می کردند، اما با استفاده از تجربه بازیکنان ملی پوش خود توانستند با حساب 3 بر یک حریف خود را شکست دهند

 • slideshow_large
 • slideshow_large
 • slideshow_large
 • slideshow_large
 • slideshow_large
 • slideshow_large
 • slideshow_large
 • slideshow_large
 • slideshow_large
 • slideshow_large
 • slideshow_large
 • slideshow_large
 • slideshow_large
 • slideshow_large
 • slideshow_large
 • slideshow_large
 • slideshow_large
 • slideshow_large
 • slideshow_large
 • slideshow_large
[Last_Post_Img]

چکیده ای از نقل و انتقالات لیگ برتر والیبال 1400

آیا شهرداری گنبدکاووس همچنان اسپانسر والیبال گنبدکاووس خواهد بود؟!

اکبری و تندروان دستیاران احتمالی آلکنو / تلاش فدراسیون برای حفظ سهمیه مربیان ایرانی

اهمیت نحوه گرم و سرد کردن در ورزش والیبال (ویدیو)

گفت و گو با پزشک تیم ملی والیبال/ افروزی : نمی توانیم ملی پوشان را کامل قرنطینه کنیم

آسیب های ورزشی مرسوم در ورزش والیبال

مرگبارترین اسپک های دنیای والیبال (ویدیو)

گزارشی از اردوی تیم ملی والیبال ایران + ویدیو

بازگشت ستاره والیبال برزیل به لیگ کشورش

لیبرو تیم ملی : متأسفانه تعداد کرونایی‌های تیم ملی بالا بود / مسابقات سخت و مهمی در پیش داریم !

آشنایی کامل با تکنیک های مقدماتی والیبال / بخش دوم فن ساعد در والیبال !

چند خبر نقل و انتقالی لیگ والیبال ایران / از تمدید محمدی راد با سپاهان تا برگشت مجدد اسفندیار به آمل !

احتمال تغییر در برنامه های اردوی تیم ملی والیبال !

معرفی دو جوان آینده دار والیبال ایران؛ صابر کاظمی و میثم صالحی !

آشنایی کامل با تکنیک های مقدماتی والیبال / بخش نخست پاس پنجه !

گفت و گوی مفصل با پاسور با تجربه ارومیه ای / بهبودی : سکوی المپیک ؟! بعید است !!

مهمترین رویداد های والیبال ایران در سال 1400 / لیگ ملت های والیبال اولین آزمون آلکنومهمترین رویداد های والیبال ایران در سال 1400 / لیگ ملت های وال

ویدیو / هنرنمایی سعید معروف کاپیتان تیم ملی در تیم بایک موتور چین 2021 !