در تلگرام منتظر شما هستیم
عضویت در کانال تلگرام والیبال فروم

خبرگزاری والیبال ، خبرها روز والیبال ایران و جهان - 851

">
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

صعود هیئت دزفول و مخابرات خراسان رضوی به نیمه‌نهایی لیگ دسته اول والیبال نشسته

خبرگزاری فارس: در پایان رقابت‌های گروه اول لیگ دسته اول والیبال نشسته، تیم‌های صعود کننده به مرحله نهایی این مسابقات مشخص شدند.

خبرگزاری فارس: صعود هیئت دزفول و مخابرات خراسان رضوی به نیمه‌نهایی لیگ دسته اول والیبال نشسته

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، با پایان یافتن مرحله گروهی رقابت‌های گروه اول لیگ دسته اول والیبال نشسته که به میزبانی دزفول برگزار شد، تیم‌های هیئت دزفول و مخابرات خراسان رضوی، به عنوان تیم‌های اول و دوم به مرحله نیمه‌نهایی صعود کردند.

در این گروه تیم‌های زارچ یزد، هیئت اهواز، هیئت چالوس، هیئت دزفول و شرکت مخابرات خراسان رضوی حضور داشتند که رده بندی نهایی به شرح زیر است:

1- هیئت دزفول

2- شرکت مخابرات خراسان رضوی

3- هیئت اهواز

4- هیئت چالوس

5- زارچ یزد

رقابت‌های تیم‌های حاضر در گروه دوم نیز از 29 بهمن تا 2 اسفند ماه با حضور تیم‌های هیئت بوشهر، هیئت فارس، هیئت آق قلا، شهداری تبریز و نیکو تلاش قم به میزبانی بوشهر برگزار خواهد شد.  

 

شهرداری تبریز برای كسب سومین برد متوالی خود به مصاف باریج اسانس می رود

تیم شهرداری كه در هفته های نوزدهم و بیستم این رقابت ها به ترتیب مقابل تیم های نوین كشاورز تهران و نماینده كرمان به برتری رسید و شش امتیاز حساس از این دو بازی را به جمع امتیازات خود اضافه كرد، در این هفته و برای رقم زدن سومین برد متوالی خود پذیرای باریج اسانس كاشان است.

این تیم به دنبال شكست سه بر صفر از همنام ارومیه ای و سه بر دو از پیشگامان كویر یزد در هفته نوزدهم در تبریز مقابل نوین كشاورز تهران به برتری سه بر صفر دست یافت و در هفته بیستم نیز در كرمان سه بر یك نماینده این شهر را مغلوب خود ساخت.

شهرداری در بازی این هفته مقابل تیمی قرار می گیرد كه در دیدار رفت با نتیجه سه بر صفر برنده از زمین بازی خارج شده و برای تكرار این نتیجه و كسب سومین برد متوالی خود ساعت 18 فردا /چهارشنبه/ رو در روی این تیم قرار خواهد گرفت.

شهرداری تبریز كه هم اكنون با 29 امتیاز از 19 بازی در رده هشتم جدول رده بندی قرار دارد، با تیم های ششم و هفتم جدول پنج و تیم نهم شش امتیاز اختلاف دارد و هرچند نتیجه این بازی تغییری در رده جدولی این تیم ایجاد نخواهد كرد اما كسب سه امتیاز بازی می تواند در هفته های آتی به صعود آن در جدول رده بندی تا رده های ششمی كمك كند.

این تیم تاكنون و از 19 بازی انجام داده در 9 بازی به برتری رسیده و نتیجه 10 بازی را نیز واگذار كرده و در این بازی می تواند تعداد باخت و بردهای خود را مساوی كند.

باریج اسانس كاشان حریف این هفته شهرداری نیز وضعیت مشابه از نظر تعداد بازی های برده و باخته دارد و برابر كردن این آمار می تواند برای این تیم نیز انگیزه ای ایجاد كند.

قضاوت این بازی را كه ساعت 18 فردا در سالن شهید اقدمی برگزار می شود حسین پوركاشیان و علیرضا قریب برعهده دارد.

تحلیل بازی های این هفته بازی ها لیگ برتر

هفته بیست و یکم مسابقات والیبال لیگ برتر باشگاه‎های کشور در حالی روز چهارشنبه پیگیری می‎شود که این هفته بیشتر از بالانشینان برای تیم‎های میانه جدولی یا پائین‎تر از آنها مهم است که یا با همسایه رقابت دارند یا با بزرگان.

به گزارش خبرنگار مهر، برخلاف هفته گذشته رقابت‏های والیبال لیگ برتر باشگاه‏های کشور که بیشتر از همه برای تیم‎های بالانشین جدول سرنوشت ساز بود این هفته از رقابت‌ها برای تیم‎های میانه جدولی مهمتر است چون امیدوارند در رقابت با بزرگان خودی نشان دهند یا از رقابت با همسایه و تیم‎های ته جدولی بهترین امتیاز را کسب کنند.

به جز سایپا که این هفته باید برابر تیم پر مهره گیتی پسند به میدان رود، دیگر تیم‏های بالانشین تقریبا هفته‎ای توام با آرامش را در پیش دارند که می‎توانند از آن به راحتی و با دست پر گذر کنند. پیکان که فعلا با بیشترین امتیاز نسبت به سایر تیم‎ها صدر جدول را در اختیار گرفته است این هفته مهمان  والیبال بندرعباس است که بیشتر از نتیجه گیری امیدوار است میزبانی خوب برای حریفش باشد.

کاله آمل که برای صعود از رده سوم جدول باید در کنار ادامه روند نتیجه گیری کامل منتظر لغزش سایپا هم باشد فردا رقیب دیگر تیم تهرانی است. شاید کمتر تیمی به گرفتن امتیاز در آمل اطمینان و امید داشته باشد به خصوص نوین کشاورز که در دور رفت و هم بدون گرفتن هیچ گیمی مغلوب کاله شد.

شاگردان ابراهیم وطن پرست هم که فعلا برای صعود به مرحله پلی‎آف لب مرز قرار دارند و برای قطعی کردن صعودشان نباید رده چهارم را از دست بدهند، خیلی امیدوارند از بیست و یکمین دیدار خود مانند هفته هشتم دور رفت صاحب سه امتیاز کامل شوند البته اگر بازی مشهدی‎ها  و راهکار غلبه بر آنها مانند اکثر مواقع قابل پیش بینی باشد.

در این میان سایپا به نسبت دیگر تیم‎های بالانشین دیدار حساسی‎تری در هفته بیست و یکم مسابقات والیبال لیگ برتر دارد  البته شاید این دیدار بیشتر از سایپا برای حریفش مهم و حیاتی باشد که نباید هیچ امتیازی را از دست بدهد تا بتواند امیدهایش را برای رسیدن به جمع تیم‎های صعود کرده حفظ کند. ضمن اینکه نتیجه این بازی برای دو تیم دیگر لیگ هم مهم است.

گیتی پسند تیمی نوپا در لیگ امسال بود که البته با خدمت گرفتن بازیکنانی نظیر امیرحسینی، محمد ترکاشوند، محمد موسوی عراقی و ... قصد رقابت با تیم‎های مدعی را داشت اما فعلا با هفت باختی که متحمل شده از این عرصه دور شده است. اصفهانی‌ها در دور رفت هم با وجود بازی در خانه مغلوب سایپا شدند و حالا باید در استان البرز به دنبال سه امتیاز سرنوشت ساز باشند. امتیازی که البته برای تیم میزبان هم مهم است چون با گرفتن آن می‌تواند به تصاحب دوباره صدر جدول امیدوارتر شود.

آخرین تیم ته جدولی هم این هفته میزبان یزدی‌هاست که هفته گذشته را با یک پیروزی قاطع سپری کردند و موقعیت‌شان را در رده هفتم تثبیت کردند. این بازی برای بازیکنان یزد مهم است و به همان اندازه برای بازیکنان گیتی پسند که از نظرتعداد برد و باخت و حتی امتیاز شرایط مشابه با آنها ندارد و هر لحظه احتمال دارد جایگاه اصفهانی‌ها را تسخیر کنند.

هاوش گنبد هم فردا و همزمان با دیگر دیدارها به مصاف کرمان می رود که پس از کسب دومین پیروزی این فصل خود دوباره روند شکست در پیش گرفته است. این بازی فرصتی خوب برای شاگردان شهنازی است تا از خطر سقوط دور شوند البته بازی گیتی پسند برای گنبدی‌ها هم مهم است چون فقط یک اختلاف امتیاز دارند و در جدول رده بندی هم هیچ فاصله‌ای میان آنها نیست.

دیگر دیدار این هفته از رقابت های والیبال لیگ برتر باشگاه های کشور در تبریز برگزاری می شود جائیکه شهرداری این شهر باید به مصاف باریج اسانس کاشان برود. هر دو تیم از هر نظر موقعیت یکسان دارند به جز مجموع امتیازها. شهرداری تبریزی ها با 9 برد و 10 باخت و 29 امتیاز تیم هشتم جدول هستند اما حریف این تیم با همین تعداد برد و باخت و 6 امتیاز کمتر یک رده پائین تر قراردارد. نتیجه این بازی تاثیری در صعود شهرداری تبریز یا سقوط باریج اسانس ندارد اما به هر حال داشتن یک پیروزی بیشتر هم انگیزه ای است برای این بازی.

برنامه هفته بیست و یکم (هشتم دور برگشت) مسابقات والیبال لیگ برتر باشگاه های کشور و جدول رده بندی تیم ها تا پیش از برگزاری این دیدارها به این شرح است:

* آلومینیوم المهدی بندرعباس - پیکان تهران (ساعت 17- سالن فجر بندرعباس)
* کاله آمل - نوین کشاورز تهران (ساعت 17 - سالن پیامبر اعظم (ص))
* مناطق نفت خیز جنوب - پیشگامان کویر یزد (ساعت 17 - سالن تختی اهواز)
* سایپا البرز - گیتی پسند اصفهان (ساعت 17 - سالن انقلاب کرج)
* میزان خراسان - شهرداری ارومیه (ساعت 17 - سالن بهشتی مشهد)
* شهرداری تبریز - باریج اسانس کاشان (ساعت 17 - شالن شهید اقدمی تبریز)
* هاوش گنبد - کرمان (ساعت 17 - سالن المپیک گنبد)

جدول رده‎بندی:
1- پیکان تهران، 16 برد، 3 باخت، 49 امتیاز
2- سایپا البرز، 17 برد، 2 باخت، 48 امتیاز
3- کاله آمل، 16 برد، 3 باخت، 45 امتیاز
4- شهرداری ارومیه، 11 برد، 8 باخت، 38 امتیاز
5- هاوش گنبد، 11 برد، 8 باخت، 35 امتیاز
6- گیتی پسند اصفهان، 12 برد، 7 باخت، 34 امتیاز
7- پیشگامان کویر یزد، 12 برد، 7 باخت، 34 امتیاز
8- شهرداری تبریز، 9 برد، 10 باخت، 29 امتیاز
9- باریج اسانس کاشان، 9 برد، 10 باخت، 23 امتیاز
10- نوین کشاورز، 7 برد، 12 باخت، 21 امتیاز
11- میزان خراسان، 6 برد، 13 باخت، 17 امتیاز
12- آلومینیوم المهدی بندرعباس، 4 برد، 15 باخت، 13 امتیاز
13- کرمان، 2 برد، 17 باخت، 7 امتیاز
14- مناطق نفت خیز جنوب، یک برد، 18 باخت، 6 امتیاز

پیمان اکبری دلخوش به صدرنشینی لیگ والیبال نیستیم/ بعد از خدا به کار گروهی اعتقاد دارم

سرمربی تیم والیبال پیکان که تیمش در حال حاضر صدرنشین رقابت‌های لیگ برتر است، گفت: هرگز دلخوش به این موقعیت نیستیم چون برای حتمی شدن صعودمان باید به فکر عملکرد و نتیجه‎گیری بهتر باشیم.

پیمان اکبری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: چه بسا اگر روند فعلی برای نتیجه‌گیری را در دیدارهای باقی مانده ادامه ندهیم موقعیت‎مان برای صعود به مرحله پلی‎آف به خطر بیفتند چون با شیوه امتیازدهی که در لیگ امسال اعمال می‎شود، هیچ تیمی به معنای واقعی حاشیه امنیت ندارد.

وی تصریح کرد: با این شرایط همه تیم‎های حتی اگر خود را از پیش باخته بدانند، به دنبال امتیاز هستند چون می‎دانند با گرفتن دو گیم هم می‎توانند صاحب یک امتیاز شوند و به همین دلیل در خیلی از هفته‎ها شاهد شگفتی و نتایج دور از انتظار بوده‌ایم.

سرمربی تیم والیبال پیکان که تیمش در حال حاضر صاحب 49 امتیازاست، خاطرنشان کرد: با این شرایط هرگز به موقعیت فعلی خود دل نمی‌بندیم. برای‌مان مهم است که راهی پلی‌آف شویم و بعد از آن رده‌ای که با در اختیار گرفتن آن صعودمان را قطعی می‌کنیم، برای‌مان حائز اهمیت است. بنابراین بدون هیچ دلخوشی پیش می‌رویم تا با عنوان بهترین تیم راهی پلی‌آف شویم.

اکبری به چگونگی حضور پیکان در فصل جاری لیگ برتر و شرایط متفاوتی که از نظر مهره نسبت به سال‌های گذشته داشت، اشاره کرد کرد و افزود: می‌خواستیم تیمی داشته باشیم که در میانه جدول قرار داشته باشد. این برنامه ما برای مسابقات بود اما با تلاش بازیکنان و حمایت مسئولان باشگاه طوری پیش رفتیم که امروز صدرنشین هستیم.

وی افزود: برای گرفتن این جایگاه استرس زیادی را تحمل کردیم اما بازیکنان با جان و دل بازی می‌کنند و به طور کامل در خدمت تیم هستند. من بعد از خدا بیشتراز هر مسئله‌ای به کار گروهی اعتقاد دارم که با داشتن آن تا به اینجا پیش رفته‌ایم. ما به تیم داشتن فکر می‌کنیم نه داشتن دو مهره‌های سرشناس که تکیه گاه‌مان شوند.

سرمربی تیم والیبال پیکان به دیدار برابر آلومینیوم المهدی بندرعباس اشاره کرد و گفت: درست است که جایگاه آلومینیوم المهدی در انتهای جدول است اما همین تیم برابر خیلی تیم‌ها و به خصوص گیتی پسند بازی خوبی انجام داد. بازی و حریف را دست کم نمی‌گیریم. شرایط به گونه‌ای است که اشتباهات فردی تیم خودی به تیم مقابل امتیاز می‌دهد. با این شرایط باید برابر هر تیمی هوشیار بود.

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار تیم‌های پیکان و آلومینیوم المهدی بندرعباس در چارچوب هفته بیست و یکم رقابت‌های والیبال لیگ برتر روز چهارشنبه در بندرعباس برگزار می‌شود.

چند تا پست جالب از سنا خانوم

آقای سعید معروووف،بدان در این خاک زاده شدی و اهل این آب وخاکی!!!

شخصیت،ادب و متانت هر شخصی نشان از هویت و اصالت وی دارد و این رفتار و اخلاق اوست که شخصیت اجتماعی او را شکل میدهد و جایگاهش را در محیط زندگی معین میکند.
ورزشکاران نیز به دلیل جایگاه اجتماعی که دارند و نسبت به سایر مردم عادی شهیرتر و معروف تر هستند باید مراقب باشند که رفتارهایشان ناهنجاری تلقی نشود.
ورزشکاران هم چنین باید به یاد داشته باشند که جوانان به دلیل روحیه ای که دارند همواره سعی می کنند الگویی را برای خود انتخاب کنند مادامی که اکثرشان ورزشکاران موردعلاقه خود را بت زندگی((الگو)) قرار می دهند.
اما در این میان اگر خدای نکرده کسی که الگو قرار داده شده است،خود شخصیت صحیحی نباشد وای به حال آن فرد که وی را بت خود قرار داده است.
همه سعید معروف را می شناسیم.پسرخوب و مودب
والیبال ایران که کمی هم مغرور است اما با این حال بهترین پاسور ایران و آسیاست و کسی منکر این مساله نیست.
اما او در بازی تیم های والیبال شهرداری اورمیه و کاله آمل جو سالن را با حرکات خود به هم ریخت تا تماشاگران اورموی که قبل از بازی او را به شدت تشویق کرده بودند به دشمن کینه ای او تبدیل شوند.
در بحث ورزش حرفه ای وقتی بازیکنی از تیمی به تیم دیگر منتقل می شود به هنگام بازی با تیم سابق خود سعی می کند طوری رفتار کند که تماشاگران تیم سابقش ناراحت نشوند و به هنگام لحظات حساس،احساسات خود را فرو می برد و آن را بروز نمی دهد.
حال چه برسد به بازیکنی که از ایل و تبار تیم و شهر سابق خود است و سال ها در این شهر که شهر خود است توپ زده و با تماشاگرانش خاطرات مشترکی دارد.
اما سعید والیبال ایران در بازی کاله و شهرداری این اصول را زیر پا گذاشت و عملا جنگ و کینه ای آشکار را با همشهریانش آغاز کرد.
او به هنگام کسب امتیاز به نحوی خوشحالی می کرد که انگار ایران قهرمان لیگ جهانی والیبال شده است و او را به عنوان بهترین پاسور جهان انتخاب کرده اند.
خوشحالی و ابراز احساساتی که واقعا عجیب بود و پیش از بازی هیچ یک از طرفداران والیبال اورمیه فکرش را هم نمی کردند.
اما نقطه مقابل وی عبدالرضا علیزاده لیبروی کاله بود که آرامش و متانت در رفتارش موج میزد.
محبوبیت علیزاده به حدی بود که تماشاگران بعد از پایان بازی علی رغم اینکه به شدت از باخت تیم شهرداری ناراحت بودند اما برای وی سنگ تمام گذاشتند و ایستاده او را تشویق کردند.
اینجاست که فرق بازیکن با بازیکن نمایان می شود و محبوبیت ها شکل می گیرد.پس بی دلیل نیست که علیزاده محبوبترین بازیکن طرفداران والیبال آسیاست.
پس آقای معروف بدان که این کارها سبب کاهش محبوبیت تو می شود.ای کاش تو به یاد می آوردی که روزی همین تماشاگران بودند که تو را ((معروف)) کردند و شدی سعید معرووووف!!!
ای کاش تو قدر میدانستی این تشویق ها را در روزهایی که در پگاه توپ میزدی و این دست ها تو را تشویق می کردند!
ای کاش مزه پول را در زیر زبان خود احساس نمیکردی و این تشویق ها را به تکه ای کاغذ نمی فروختی برادر عزیزم!!!با تمام این اوصاف بازهم ما شرم و حیای آذری به کار می گیریم و تمام کارهای تو در بازی با شهرداری را فراموش می کنیم و در آخر هم به سعید والیبال ایران و بهترین پاسور آسیا می گوییم:
سعید جان!!!بدان خون آذری در رگ های بدنت جریان دارد.قدرش را بدان…
مرتضی حیدری مرنگلو


سالن جهنم شد ولی بازهم… + حواشی بازی شهرداری و کاله
هواداران تیم والیبال شهردای اورمیه با شکست ناباورانه این تیم در برابر کاله آمل،روز غم انگیزی را سپری کردند.
تیم شهرداری اورمیه در این بازی که از ساعت ۱۷ در ورزشگاه الغدیر این شهر شروع شد،به مصاف حریف آملی و قدرتمند خود رفت و نتوانست شکست دور رفت را جبران کند و به مانند دور رفت نتیجه را در ست پنجم به حریف خود واگذار کرد.
شهرداری اورمیه در این بازی گیم های سوم و چهارم را با نتایج ۲۵-۱۷ / ۲۷-۲۵ به سود خود به پایان برد اما در گیم های اول،دوم و پنجم با نتایج ۲۵-۲۱ / ۲۵-۲۰ / ۱۵-۹ مغلوب حریف شد و بازی را ۳بر۲ به حریف واگذار کرد.
تحلیل بازی:
تیم شهرداری با ترکیب کاپیتان بهبودی،مصطفی وند،بهرام فرید،تونی کواچویچ،فرهاد پیروت پور و احسن الله شیرکوند وارد میدان شد.
در این دیدار که برای هر ۲تیم حائز اهمیت بود تیم کاله با استفاده از تجربه بازیکنان نامی خود همچون نادی،معروف!!!،علیزاده برتری نسبی نسبت به تیم اورمیه داشت و با بازی خوب خود توانست گیم های اول و دوم را به سود خود به پایان ببرد.
از ابتدای ست سوم،تیم شهرداری اورمیه به خود آمد و با ارائه یک بازی زیبا ۲ست پیاپی را به نفع خود رقم زد.در این ۲ست بهرام فرید غیرتمندانه به توپ ضربه می زد و ستاره بی چون و چرای این ۲ست بود.
اما کار به گیم نحس پنجم کشید.ستی که هیچگاه روی خوشی به شهرداری نشان نداده است و امروز هم نشان نداد.این ست هم چند سرویس به تور و دفاع بازیکنان کاله و تجربه ملی کاله ای ها!!! به کمک این تیم آمد و در نهایت تیم شهرداری مغلوب کاله ای شد که نیمی از بازیکنان فیکس امروزش را،اورموی ها تشکیل میدادند.
حواشی بازی شهرداری اورمیه و کاله آمل:
-بازی امروز به قدری حساس بود که وقتی به ساعت آغاز بازی نزدیک میشدیم خیابان های منتهی به سالن الغدیر دارای ترافیک سنگینی بود.
-ابتدا تیم کاله آمل به میدان پا گذاشت و بازیکنان شروع به گرم کردن خود کردند.
-به هنگام گرم کردن تیم کاله،بازیکنان اورموی این تیم بشدت از سوی تماشاگران تشویق شدند که در این بین عبدالرضا علیزاده بیشتر از معروف!!!!!!،سیدعباسی و عبادی پور تشویق شد و دلیل بارز آن هم چیزی جز ادب و اخلاق و رابطه خوب این لیبروی محبوب با تماشاگران نمی تواند باشد.
-اما نکته جالب به هنگام تشویق بازیکنان اورموی تیم کاله این بود که وحید سیدعباسی از جای خود بلند نشد و فقط و فقط با اشاره انگشت از آنان قدردانی کرد.پس از این جا می توان فهمید که چرا عبدالرضا علیزاده این قدر محبوب است و بعضی ها اینقدر منفور!!!
-به هنگام ورود بازیکنان تیم شهرداری اورمیه،آنان تک به تک از سوی تماشاگران به شدت تشویق شدند.
-امروز به عینه ثابت شد که اورمیه مهد والیبال آسیا و پایتخت بی چون و چرای والیبال ایران است چراکه ۸۰۰۰نفر در ورزشگاه ۶۰۰۰نفری الغدیر اورمیه حاضر بودند و تیم محبوب خود((شهرداری اورمیه)) را تشویق کردند.
-از شعار های امروز تماشاگران می توان به ((اورمو غیرت ایستر-شرف لی میلت ایستر))،((آذربایجان واراولسون-ایستمیین کور اولسون))،((دو قارداشیم دو سس ور،اورمویا نفس ور)) و… اشاره کرد.
-در این بازی بنرهایی به چشم می خورد که توسط طرفداران مهد والیبال آسیا به سالن آورده شده بود.دریکی از این بنرها ۳عکس از علیزاده با شعار((عبدالرضا علیزاده افتخار والیبال اورمیه و بهترین لیبروی آسیاست)) دیده میشد.
-چند دقیقه قبل از شروع بازی بازیکنان با نثار گل به عکس امام دهه فجر انقلاب را گرامی داشتند.
-در ست اول این بازی،در چند مورد بازیکنان و کادرفنی تیم کاله به شدت به نحوه قضاوت بازی اعتراض کردند.
-یکی از نکات جالب بازی نشستن یدالله کارگرپیشه در بین تماشاگران بود که این کار وی،نشان میدهد او چه قدر افتاده و خاکی است در حالیکه افراد غیرمسئولی زیادی از بچه گرفته تا … در جایگاه VIP ورزشگاه الغدیر جولان میدادند.
-تیم کاله نشان داد که در ایجاد جنگ روانی تیمی مقتدر و بی رقیب است زیرا به دفعات زیاد نادی،معروف و عادل غلامی و… با اعتراض به داور جو مسابقه و سالن را متشنج کردند.
-سعید معروف در این بازی و به هنگام کسب امتیاز کاله،حرکات تحقیرکننده ای از خود نشان میداد که تماشاگران با حرکات خود به خوبی جواب وی را دادند.در حالیکه عبدالرضا علیزاده هیچگاه به هنگام کسب امتیاز خوشحالی نکرد.بس این نکته ثابت میکند که علیزاده بی دلیل محبوب تمام اورموی ها نیست.
-در این بازی میلاد عبادی پور قدرتی زن جوان اورمیه ای به جای حمزه زرینی وارد میدان شد و تا پایان ست چهارم در ترکیب کاله حضور داشت.
-یکی از نکات تاسف بار بازی،درگیری فیزیکی کاظم عبادزاده آنالیزور تیم شهرداری با یکی از خط نگه داران مسابقه بود که صحنه زشتی را در سالن رقم زد.
-استاندار محبوب آذربایجان غربی وحید جلال زاده نیز در اواخر ست چهارم به ورزشگاه آمد تا هنرنمایی فلامینگوها راببیند.تماشاگران نیز با تشویق مکرر و صدا زدن نام وی از او استقبال گرمی کردند.
-در این بازی علیرضا عصمت پرست شهردار اورمیه،رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی حجت الاسلام والمسلمین فخری،ملا احمدی مدیرکل ورزش و جوانان،رئیس شورای شهر پرویز جلیلی،نائب رئیس شورای شهر محمد حضرت پور در جایگاه ویژه سالن نظاره گر بازی بودند.
-کاش ملااحمدی به عنوان متولی ورزش استان همیشه بر خود تکلیف بداند و به سالن بیاید نه فقط در بازیهای حساس!!!
-در این دیدار بهرام فرید ستاره میدان بود و با آبشارهای زیبای خود،غیرت خود را به رخ مردان خطه شمال کشید.
-فرها نظری افشار بازیکن تیم کاله آمل که اصلیتی میانه ای دارد ساکت ترین بازیکن میدان بود.
-تماشاگران آذری امروز سنگ تمام گذاشتند و از سراسر خطه آذربایجان غربی((مهاباد،سلماس،خوی و…)) خود را به سالن الغدیر رساندند.
-با حضور ۸۰۰۰تماشاگر که حتی روی پله های ورزشگاه نیز نشسته بودند،خاطرات دیدارهای پگاه و آذرپیام برای عاشقان والیبال تداعی شد.یاد باد آن روزگاران،یاد باد…
-لیدرها نیز امروز ا خواب غفلت بیدار شدند و هماهنگی بیشتری با تماشاگران داشتند.
((و در آخر نیز به عنوان یکی از صدها هزار طرفدار والیبال اورمیه و یکی از نویسندگان این سایت و عضو کوچکی از جامعه خبرنگاران از همه تماشاگرانی که در این هوای سرد به هر زحمتی خود را به ورزشگاه رساندند و جانانه تیم را تشویق کردند صمیمانه سپاسگزارم و دست تک تک آنها و شماها را می بوسم.یک یا علی تا قهرمانی.یاعلییییییی!
مرتضی حیدری مرنگلو))

پیچ رنگ انجمن والیبالی ها 1 شد

بعد از یک ماه فعالیت در انجمن والیبالی ها پیچ رنگ انجمن و خبر گذاری 1 شده است

از دوستانی که در انجمن پست فرستادن بسیار تشکر میکنیم

امیدوارم با فعالیت بیشتر در انجمن ودر خبرگذاری وب

بیش از پیش پیشرفت کنیم 


اول از بازی گیتی با الومینوم شروع میكنم تقریبا بازی رو كامل دیدم ابتدا ست به ست بعد تحلیل كلی
ست اول: از امیتاز شیش بازی رودیدم دو تیم پایاپای پیش میرفتن و از طرف رالی تو زمین دو تیم كمتر دیده شد در این مسابقه اقای سیچلو هم طرفندی رو كه مومنی هم استفاده كرد و نتیجه نگرفت رو استفاده كرد اما سیچلو نتیجه گرفت یعنی همزمان از بازارگرد و فرتادو با هم استفاده كرد كه فرتادو رو به عنوان دریافت كننده قرار داده بود در ست اول بازی میشه گفت گیتی رو بازهم روی هوش و زكاوت امیر حسینی كه بازم شب خوبی رو سپری كرد ست اول رو گرفت پاسهای حسینی واقعا زیبا بود در این ست اكثر امتیازهای رو برای گیتی شعبان و فرتادو اوردن كه عملكرد خوبی رو از خود به نمایش گزاشتن مخصوصا مجتبی شعبان اما برخلاف همیشه در این ست بازارگرد عملكرد چندان خوبی نداشت و یكی از معدود نمایشهای ضعیفش رو تو ست اول این مسابقه انجام داد و اسپكهای خوبی رو هدر داد و همچنین مشكل معمولش سرویس كه اونم چندتا خراب كرد ولی به هرحال ست اول بازی رو میشه گفت با درخشش زوج شعبان و حسینی گیتی پسند به نفع خودش به پایان رسوند

ست دوم : همون اول بازی این مهدی بازارگرد بود كه اسپك رو خراب كرد باعث شد الومینوم جلو بیفته ولی بازیكنان گیتی خیلی خوب جبران كردن و پنج امیتاز پشت سر هم با درخشش شعبان اوردن در این ست اولومنیوم برخلاف ست قبلی عملكرد خوبی نداشت و لی در این بازی باز هم مشكل همیشگی گیتی به چشم خورد وقتی چند امتیاز جلو میفتادن بازی رو ول میكردن و الومنیوم جبران میكرد به هرخال این ست هم به سود گیتی به پایان رسید نكته جالب توجه این بود در این ست دو پاس بیشتر به بازارگرد اسپكور توانا گیتی پسند داده نشد كه یكیش از دست رفت و یكیش هم تبدیل به امتیاز شد كه جای تعجب داشت و مانند ست قبل عمكلرد چشم نواز شعبان و حسینی خیلی به چشم میومد

ست سوم : در این ست بالخره مهاجم هدف حسینی بازارگرد شد و مهدی هم خیلی خوب جواب پاسهای حسینی رو داد اسپكهای زیبا و قدرتی كه هر دفاعی رو تسلیم میكرد دیگه چه برسه به الومنیوم و دركنارش مجتبی شبان كه عملكرد خوبی باز هم داشت ولی الومینیوم برخلاف امتیازها كه نشون میده بازی نزدیكی بود اما این خود گیتی ها بودند كه بازی رو خیلی راحت ول میكردن گیتی چند امتیاز در چند نوبت جلو افتاد ولی خیلی راحت امتیازها بر روی اشتباه خود بازیكنان گیتی جبران میشد ولی بازهم این ست رو هم گیتی بر روی درخشش بازارگرد به سود خودش به پایان رسوند
اما نكات بازی : 1- خوشبختانه اثری از مصدومیت در بازارگرد انچنان دیده نشد و به نظر میرسید مشكلش خدا رو شكر برطرف شده باشه 2- جایگزین شدن محمدی نژاد جای موسوی كه موسوی به خاطر رفتار زشتش در این بازی بازی نكرد و جایگزینش محمدی نژاد عملكرد بسیار خوبی داشت سرویسهای عالی و اسپك های دیدنی و دفاع های جانانه كه تبدیلش كرده بود به یكی از بهترین بازیكنان گیتی پسند اما بهترین بازیكن : مجتبی شعبان با تقدیر از محمدی نژاد یه روز پرفروغ رو سپری كرد كمتر اسپكی از این بازیكن هدر رفت شب عالی بود برای شعبان یكی از بهترین بازیهای فصلش بود شایدم بهترین

گنبد با نوین كشاورز واقعا انتظار همچین نتیجه ای رو نداشتم گنبد به برد این بازی نیاز مبرم داشت و اگر میتونست این بازی رو ببره الان بالاتر از شهرداری قرار گرفته بود موقعیت خیلی خوبی رو بازیكنان هاوش از دست دادن ولی مثل اینكه هاوش هم مانند سایپا نوین كشاورز رو دست كم گرفته بود و اونا هم قربانی غول كش جدید لیگ شدن ولی این دست كم گرفتن خیلی عجیبه با توجه به نتیجه ای كه نوین مقابل سایپا گرفته بود ولی اگه بازیكنا نوین از همون اول رقابتها اینطور بازی میكردن الان اونا هم جزو مدعیان پلی اف بودن برای چهار تیم اول ولی بازم جای تقدیر دارن بازیكنان با اتیه و اینده دار نوین كشاورز ولی در كل خدا رو شكر همه نتایج به نقع گیتی پسند و پیشگامان مدعی جدید پیش رفت و بازیكنان گیتی باید امید به اینده داشته باشن برای صعود به پلی اف
برنامه هفته هشتم لیگ برتر مردان

برنامه هفته هشتم لیگ برتر مردان

برنامه هفته هشتم لیگ برتر مردان

ليگ برتر واليبال مردان باشگاههاي كشور چهارشنبه با برگزاري هفت ديدار پي گيري مي شود.


به گزارش روابط عمومي فدراسيون واليبال هشتمین هفته دور برگشت (هفته بيست و يكم) اين رقابت ها  19 بهمن ماه با برگزاري 7 ديدار در 7 شهر برگزار مي شود كه بر اساس اعلام سازمان ليگ برنامه و اسامي داوان و ناظران به قرار زير است:
 

چهارشنبه 19 بهمن 
 

بندرعباس – ساعت 17:00
آلومینیوم المهدی بندرعباس (زرد) – پیکان (سرمه ای)
ناظر : محمود حداد
داور اول : محمد شاهمیری  
داور دوم : احمد سرمرست  
 

آمل – ساعت 17:00
کاله مازندران (زرد)– نوین کشاورز(سفید)
ناظر : محمد حسن خوشدل   
داور اول : مسعود یزادنپناه  
داور دوم : محسن ترابی   
 

اهواز - ساعت  17:00
مناطق نفت خیز جنوب (زرد) – پیشگامان کویریزد (سرمه ای)
ناظر: شهباز صدری   
داور اول : حمید راهجردیان   
داور دوم : کیوان عابدزاده   
 

کرج – ساعت  17:00
سایپا البرز (نارنجی) – گیتی پسند اصفهان (سفید)
ناظر : امیدوار حاتمی   
داور اول : محمد حسین شفقی   
داور دوم : بهروز جعفری   
 

مشهد – ساعت  17:00
میزان خراسان رضوی (سفید)– شهرداری ارومیه (قرمز)
ناظر : محمود کشفی  
داور اول : ابراهیم فیروزی
داور دوم : محمد عشق دوست 

 

تبریز – ساعت  17:00
شهرداری تبریز (قرمز)– باریج اسانس کاشان (سفید)
ناظر : سعید درخشنده
داور اول : حسین پور کاشیان   
داور دوم : علیرضا قریب
 

گنبد – ساعت  17:00
هاوش گنبد (آبی)– کرمان  (قرمز)
ناظر : احمد بندری   
داور اول : نادر انصاری  
داور دوم : امید فولادی وندا  

ليگ دسته يك در آخرين هفته دور برگشت

هفتمین هفته دور برگشت ليگ دسته يك واليبال مردان باشگاههاي كشور 19 و 20 بهمن ماه با برگزاري پنج ديدار پي گيري مي شود.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون واليبال آخرین هفته اين رقابت ها در روز هاي پنج شنبه و چهارشنبه در پنج شهر برگزار مي شود كه بر اساس اعلام سازمان ليگ برنامه و اسامی داوران و ناظرین به شرح زیر است:
 

چهارشنبه 19 بهمن 1390


بجنورد – ساعت 16:00
شهرکهای صنعتی خراسان شمالی (قرمز ) –  صالحین مازندران (سفید)
ناظر : امیر ظهیری  
داور اول : علی یاوری    
داور دوم : اسماعیل رزقی   
 
 

آق قلا – ساعت 16:00
جیحون اگزوز آق قلا (سرمه ای)– عصر چوب زنجان (قرمز)
ناظر : مسلم یحیی پور
داور اول : مجتبی بیداریان
داور دوم : محمد علی نظام دوست
 

قزوین – ساعت 16:00
آینده سازان قزوین  (سفید) – راه و ترابری اصفهان (قرمز)
ناظر : خضرالله ترابی    
داور اول : مرتضی اکرمی    
داور دوم : بهروز حیدری
 

 

زاهدان  – ساعت 16:00
شهرداری زاهدان (قرمز) – هلال احمر قم (سفید)
ناظر : هوشنگ رستگار  
داور اول : مسعود ذوقی
داور دوم : محمدرضا درفش کاویان
 

 

پنج شنبه 20 بهمن 1390 


 گنبد – ساعت 16:00
بازرگانی جواهری گنبد (سفید) – کاله جوان (سبز)
ناظر : قربان توسن    
داور اول :علی اصغر حاج کاظمی 
داور دوم : وحید پور کاشیان  
 

ديدار تيم هاي گل گهر سيرجان و شيروان  به علت حاضر نشدن تيم شيروان به دليل مشكلات مالي سه بر صفر با امتيازات 25 بر صفر به سود گل گهر سيرجام اعلام شد.

لازم به ذکر است مرحله پلی آف لیگ دسته یک  از 26 بهمن ماه آغاز مي شود.

حاشیه های دیدار تیمهای والیبال باریج اسانس كاشان و سایپا البرز

كاشان- دیدار دو تیم والیبال باریج اسانس كاشان و سایپا البرز در هفته بیستم لیگ برتر والیبال كه با نتیجه سه بر صفر به سود سایپا به پایان رسید با حاشیه هایی همراه بود.

1390/11/17 - 08:37

به گزارش ایرنا، قبل از بازی، تماشاگران كاشانی طرفدار تیم های قرمز و آبی پایتخت كه هنوز در تب دربی فوتبال پایتخت بودند برای هم ' كری خوانی' كردند.

* 'حسین معدنی' سرمربی باریج اسانس قبل از بازی به شدت از سوی هواداران تشویق شد.

* به علت بدون تماشاگر برگزار شدن دیدار قبلی تیم باریج اسانس با تیم آلومینیوم المهدی بندرعباس بلیت های تدارك دیده شده آن مسابقه در بازی مقابل سایپا به هواداران فروخته شد.

* برخلاف دیدار های قبلی باریج اسانس، بازی این تیم مقابل سایپا از شبكه استانی اصفهان پخش نشد كه این امر موجب شد تماشاگران زیادی برای دیدن این بازی به سالن بیایند و عده ای زیادی به علت ماندن پشت در های بسته راهی خانه خود شدند.

* هرچند این بازی بدون حاشیه برگزار شد اما اختلافات و درگیری های چندین تماشاگر نما در حین بازی مشكلاتی برای نیروهای انتظامی در برگزاری هر چه بهتر این بازی ایجاد كرد.

* طبق اعلام فدراسیون والیبال نام ' محمد حسین خوشدل ' بعنوان ناظر بازی اعلام شده بود كه به دلیل كسالت این داور بازنشسته كشورمان ' اسماعیل صباغ ' به همراه ' احمد بندری ' كار نظارت بر این بازی را به عهده داشتند.

* چند نفر از خبرنگاران محلی به همراه خبرنگار و دوربین صدا و سیما جمهوری به علت همكاری نكردن مسوولان سالن مسابقه پشت درهای بسته ماندند و نتوانستند از این بازی گزارش و خبر تهیه كنند.

* تعدادی از مدیران و مسوولان شركت سایپا كاشان با حضور در سالن از نزدیك این دیدار را نظاره گر بودند.

* از این دیدار هم مانند چندین بازی قبلی باریج اسانس كاشان هیچ كدام از مسوولان ورزشی و اجرایی شهرستان كاشان استقبال نكردند.

خبر بد برای گنبدی ها

در گیم دوم بازی نوین کشاورز و هاوش گنبد مجتبی عطار، لیبروی تیم هاوش گنبد و بازیکن سابق تیم ملی از ناحیه کمر مصدوم شد و با برانکارد زمین و سالن مسابقه را ترک کرد

اینم تصاویرش

http://iranvolleyball.com/images//Content/Contents/PicService/4d251484-01e6-4d75-ad9e-4639e68d4e11/FACE4024.JPG


http://iranvolleyball.com/images//Content/Contents/PicService/4d251484-01e6-4d75-ad9e-4639e68d4e11/FACE4035.JPG
فکرکنم برای همین بچه ها باختن چون لیبرو یی که دریافت خوب میکرد یک دفعه بیاد بیرون همین میشه دیگه امیدوارم زودتر به میادین برگردن

http://iranvolleyball.com/images//Content/Contents/PicService/4d251484-01e6-4d75-ad9e-4639e68d4e11/FACE4123.JPG

بازم این داور

هرموقعه این باشه گنبد بازی میبازه 

اینم تماشاگران گنبدی در تهران

http://iranvolleyball.com/images//Content/Contents/PicService/4d251484-01e6-4d75-ad9e-4639e68d4e11/FACE4056.JPG

 • slideshow_large
 • slideshow_large
 • slideshow_large
 • slideshow_large
 • slideshow_large
 • slideshow_large
 • slideshow_large
 • slideshow_large
 • slideshow_large
 • slideshow_large
 • slideshow_large
 • slideshow_large
 • slideshow_large
 • slideshow_large
 • slideshow_large
 • slideshow_large
 • slideshow_large
 • slideshow_large
 • slideshow_large
 • slideshow_large
[Last_Post_Img]

هفته ششم لیگ برتر والیبال / ویدیو کامل دیدار راه یاب ملل مریوان - خاتم اردکان (ویدیو)

ابتلای هفتگی چند بازیکن به ویروس کرونا در لیگ برتر والیبال

پشت خط زن تیم سایپا: ارومیه مقابل ما محکوم به برد بود/ شاید دستگاه تب‌سنج خراب بود

فاجعه در لیگ برتر والیبال ؛ 21 نفر از تیم شهرداری ورامین به کرونا مبتلا شدند !

لژیونرهای والیبال ایران، لیگ بلژیک را با پیروزی آغاز کردند

ورامینی‌ها در قرنطینه ؛ فاجعه در لیگ برتر والیبال

هفته ششم لیگ برتر / دیدار شهرداری ورامین و سپاهان اصفهان (ویدیو)

خانه میلیاردی؛ دستمزد مربی لیگ برتری والیبال !

آموزش نحوه صحیح دریافت و پاس به پاسور در ورزش والیبال (ویدیو)

پیروزی راحت یاران توخته/ شاگردان کریمی دوم شدند

شکست کاستلومایا در غیاب بازیکن ایرانی

مصاحبه مربیان هراز آمل و هورسان رامسر بعد از پایان دربی آمل (ویدیو)

نتایج کامل هفته ششم رقابت ها + جدول رده بندی در پایان هفته ششم

برنامه دیدار هفته ششم لیگ برتر والیبال فصل 1399 +جدول رده بندی

بهترین اسپک های امیر غفور پشت خط زن تیم ملی والیبال (ویدیو)

پالس مثبت آلکنو به پیشنهاد سرمربیگری ایران

پروجا قهرمان سوپرکاپ والیبال ایتالیا شد

لیگ برتر والیبال فصل 1399 بانوان قرعه‌کشی شد