در اینستاگرام منتظر حضور شما هستیم
عضویت در پیج اینستاگرام والیبال فروم

خبرگزاری والیبال ، خبرها روز والیبال ایران و جهان - 1245

">
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ملكی:ولاسكو برای اولین بار بدنسازی نوین را در والیبال ایران اجرا كرد

' داوود ملكی ' روز پنجشنبه در گفت وگو با ایرنا اظهارداشت: ولاسكو توانسته با ارایه برنامه های وزنه برداری علمی و تمرینات بدنسازی مناسب آسیب های بازیكنان ملی پوش را به حداقل برساند.

وی افزود: تیم ملی كشورمان در حالی مشغول اجرای راهكارهای علمی و جدید بدنسازی در این رشته ورزشی است كه كشورهای قدرتمند و صاحب نام والیبال دنیا از سال ها قبل برنامه ها علمی بدنسازی را در دستور كاری خود داشتند.

دستیار ولاسكو تاكیدكرد: انجام برنامه های علمی بدنسازی بازیكنان والیبال باعث شد تیم ملی ایران در رقابت های قهرمانی جهانی ژاپن در برابر تیم های قدرتمند از نظر بدنی كم نیاورد.

ملكی در مورد دلیل حضورش در تمرینات باریج اسانس كاشان گفت: طبق درخواست ولاسكو قرار شده در تمرینات تیم های لیگ برتری والیبال حاضر شوم تا وضعیت جسمانی و تمرینات بدنسازی آنها را ارزیابی و به فدراسیون گزارش دهم.

مربی بدنساز تیم ملی اظهارداشت: هر چند فدراسیون والیبال در مورد وضعیت آمادگی ' امیر غفور ' ملی پوش باریج اسانس تاكیدكرده اما ولاسكو بر روی آمادگی بازیكنان جوان و آینده دار این تیم مانند 'مسعود غلامی' ، 'گل محمد سخاوی' و 'حامد تاریوردی زاده' نظر دارد.

ملكی، توان جسمانی بازیكنان باریج اسانس را ضعیف خواند و خاطرنشان كرد: در فرصت یك هفته ای در این تیم با ارایه تمرینات مناسب و علمی تلاش كردم تا مانع از آسیب دیدگی بازیكنان این تیم در ناحیه بالا تنه تا پایان فصل شوم.

هفته شانزدهم لیگ برتر والیبال به تعویق افتاد

خبرگزاری فارس: شانزدهمین هفته از رقابت‌های لیگ برتر والیبال باشگاه‌های ایران به دلیل همزمانی با سالروز رحلت پیامبر اکرم (ص) و امام حسن مجتبی(ع) به تعویق افتاد.

خبرگزاری فارس: هفته شانزدهم لیگ برتر والیبال به تعویق افتاد

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، سازمان لیگ فدراسیون والیبال اعلام کرد، مسابقات هفته سوم از دور برگشت لیگ برتر (هفته شانزدهم) که قرار بود یکشنبه هفته آینده یعنی 2 بهمن‌ماه در شهرهای مختلف برگزار شود به دلیل همزمانی با سالروز رحلت پیامبر اکرم (ص) و امام حسن مجتبی(ع) به تعویق افتاد. 
مسابقات به تعویق افتاده این هفته، روز چهارشنبه دهم اسفند ماه برگزار خواهد شد.

جشن و پايکوبي گنبد در شب تلخ نصف جهان


هفته پانزدهم ليگ برتر واليبال درحالي در پنج شهر ايران دنبال شد که همچون هفته قبل گنبدي​ها در سالن المپيک اين شهر شگفتي​ساز شدند و اين بار يکي ديگر از قدرت هاي ليگ يعني کاله مازندران را درحاليکه دو ست اول مسابقه را واگذار کرده بوند، سه بر دو مغلوب کردند.

 

به گزارش روابط عمومي فدراسيون واليبال، اکثر مسابقات هفته پانزدهم ليگ کم حاشيه و يک طرفه پيش رفت اما در گنبدزماني که هاوش اين شهر دو ست اول را با امتيازهاي پايين به کاله واگذار کرده بودبه يکباره با تغييرات روحي رواني و استفاده از بازيکنان بومي سه ست بعدي را ازکاله گرفت و مشابه هفته قبل برابر پيکان، اين بار کاله را با باخت بدرقه کرد.

 هرچند هاوش همچون سال​هاي قبل بامشکلات مالي از شهر واليبال خيز گنبد به ليگ آمد اما استفاده از جوانان بومي همچون فرهاد قائمي اين تيم را حالا تا رده پنجم و حتي بالاتر از تيم پر ستاره​اي مثل گيتي پسند رسانده است.

 

 در شب پايکوبي گنبدي​ها در نصف جهان  اتفاقاتي تلخ رقم خورد؛ گيتي​پسند با تمام ملي​پوشانش همچون هفته گذشته با شکست از ميدان خارج شد. 

گيتي پسند مسابقه خود برابرشهرداري اروميه را در حالي که ميزبان بود، سه بر صفر باخت و حتي با جمع پنج تيم بالاي جدول هم خداحافظي کرد. به نظر مي رسد حتي رفتن مصطفي کارخانه از گيتي​پسندمشکلات اين تيم را رفع نکرده و بار ديگر پس از پنج برد پياپي، از هفته گذشته باخت​هاي اصفهاني​ها آغاز شده است.

 

تهران عصر چهارشنبه ميزبان دومسابقه بود؛ در ديدار نخست نوين کشاورز در ديداري سنگين مسابقه را سه بر يک به باريج اسانس باخت تا بردهاي حسين معدني با کاشاني​ها ادامه يابد.

 در اين مسابقه امير غفور همچون گذشته براي باريج اسانس پرتوان اسپک زد و براي نوين کشاروز هم بهمن جهانديده بهترين بازيکن ميدان بود؛ فشار اين مسابقه براي دو تيم همسطح باريج و نوين کشاورزآنقدر بالا بود که اکثر پاس​هاي دو تيم به اين دو بازيکن ختم مي​شد تا مبادا امتيازي از دست برود.

باريج اسانس با اين برد تا رده نهم جدول بالا آمد و به نظر مي رسد کاشاني​ها روزهاي خوشي را با معدني تجربه خواهند کرد.

 

در ديگرمسابقه پايتخت، پيکان تيم دوم جدول رده​بندي در مسابقه​اي راحت مهمان خود کرمان را سه بر صفر شکست داد تاتيم ناصر شهنازي چهاردهمين شکست از پانزده مسابقه خود را تجربه کند. کرمان با اين شکست همچنان به قعرنشيني خود داد. 

سايپا البرز صدرنشين ليگ برتر هم در اين هفته کار دشواري برابر تيم پايين​نشين مناطق نفت​خيزجنوب  نداشت و اين تيم را در کرج سه بر صفر برد.

 

در تبريز هم شهرداري اين شهر رقيب خود ميزان خراسان را سه بر يك برد تا در شهري که گفته مي​شود تماشاگران ​خون گرم و متيني دارد نتايج دلخواه قاسم تاجري ادامه يابد.

 تاجري پس از سال​ها دوري از ليگ برتر ، از شهرداري تيم يکدست ساخته که در ليگ تا اين هفته خوب نتيجه گرفته و درميانه​هاي جدول جايگاه خوبي دست و پا کرده است.

 

پيشگامان کوير يزد که اين هفته مهمان آلومينيوم هرمزگان در بندرعباس بود نيز هفته پانزدهم را با يک برد سه بر صفرتمام کرد؛ يزدي​ها هم با توجه به اينکه تمريناتشان را زودتر از تيم​هاي ديگر آغازکردند، نتايج قابل قبولي گرفته​اند.

35 بازيكن به اردوي تيم واليبال نوجوان ايران دعوت شدند

كميته استعداديابي فدراسيون واليبال كه زير نظر ايرج مظفري كاپيتان اسبق تيم ملي واليبال فعاليت مي‌كند، پس از برگزاري هشت اردوي استعداديابي، 35 واليباليست را براي حضور در نخستين اردوي تيم ملي نوجوانان دعوت كرد.

به گزارش  روابط عمومي فدراسيون واليبال، بازيكنان دعوت شده به نخستين اردوي تيم واليبال نوجوانان ايران متولدين 11/10/ 73 به بالا هستند و خود را براي حضور در رقابت‌هاي نوجوانان آسيا آماده مي‌كنند.

نخستين اردوي تيم نوجوانان ايران 8 تا 14 بهمن ماه در محل سالن فدراسيون واليبال برگزار مي شود و دعوت شدگان مي بايست صبح هشتم بهمن در فدراسيون واليبال حضور يابند.

اين اردوي زير نظر ايرج مظفري سرمربي تيم ملي واليبال نوجوانان ايران برگزار خواهد شد.

رقابت‌هاي واليبال قهرماني نوجوانان آسيا مهر ماه سال آتي در اصفهان برگزار مي‌شود.

اسامي 35 بازيكن دعوت شده به نخستين اردوي تيم واليبال نوجوانان ايران به شرح زير است:

پاسور ها:عباس جعفري – اسلامشهر
معين معيني فر – شهريار
حميد حمودي – تهران
اليار محرم زاده – آذر بايجان شرقي
آرش هادي زاده – فارس
رامين پاشايي – آذربايجان غربي
بهنام باقري –  شهريار
سينا حاصلو -  اسلامشهر

ليبرو:حامد ابارشي – اسلامشهر
حسين درويش طاهري – البرز
محمدرضا يوسفوند – كرمانشاه
حامد اميني – كرمانشاه
محمد دليري – شهريار

قدرتي دريافت كننده:محمد جواد معنوي نژاد – اصفهان
شايان ثمري – گلستان
حسين سهرابي – مازندران
شاهين شهروز – گلستان
كيوان صحنه – گلستان
سعيد زرگاني – خوزستان
رضا مراديان – فارس
عليرضا صفايي – اسلامشهر
محمد امين حيدري – تهران
 
قطر پاسورسعيد تقوي – تهران
مهران نوري – آذربايجان شرقي
سيروان مراد پور – كرمانشاه
امين عبدالهي – تهران
رحمان تقي زاده – مازندران
پارسا فرجي – كردستان
محدي حسيني – مازندران
ميلاد مرادي – فارس
محمدرضا عيوض پور – گيلان
آرمين نظري – گلستان
بهنام قرباني – اصفهان
متين تكاور – گلستان

هفته دوم دور برگشت ليگ برتر واليبال مردان باشگاههاي كشور شهرداري تبريز3 - ميزان خراسان 1

هفته دوم دور برگشت ليگ برتر واليبال مردان باشگاههاي كشور

شهرداري تبريز3 - ميزان خراسان 1

چهارشنبه 28 ديماه 1390

كرج

عكس از: بهزاد جهاني

با سپاس از روابط عمومي هيئت واليبال استان آذربايجان شرقي

http://iranvolleyball.com/images//Content/Contents/PicService/5d84647a-e0e0-4e3a-b29a-adef3a5c5f94/IMG_7635.jpghttp://iranvolleyball.com/images//Content/Contents/PicService/5d84647a-e0e0-4e3a-b29a-adef3a5c5f94/IMG_7784.jpg


بقیه ی عکس ها در ادامه مطلب


نتايج هفته پانزدهم : شكست كاله در پر تماشاگرترين بازي ليگ برتر در گنبد

دومين هفته دور برگشت ( هفته پانزدهم) رقابت هاي واليبال ليگ برتر واليبال مردان باشگاههاي كشور عصر امروز از ساعت 15:15 پي گيري شد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون واليبال در حساس ترين و پر تماشاگر ترين ديدار اين هفته هاوش گنبد در مقابل حدود شش هزار تماشاگر خودي داخل سالن و حدود دو هزار تماشاگر خارج  از سالن موفق شد 3  بر 2 كاله مازندران را شكست دهدكه در اين ديدار در ست پنجم به علت خطاي ارنج چند دقيقه اي بازي متوقف شد و گيتي پسند هم در خانه در سه ست پياپي مغلوب شهرداري اروميه شد. در ديگر ديدار ها نيز نتايج زير حاصل شد:نوین کشاورز 1 - 3 باریج اسانس کاشان

(22-25) (29 31) (25-18) (22-25)

گیتی پسند 0 - 3 شهرداری ارومیه
(17-25) (22-25) (17-25)

هاوش گنبد 3- 2 کاله مازندران (معروف رفت دعوا با بازیکن هاوش و باعث شد بازی حدود 10 دقیقه متوقف بشه ....طوری که اقای شفقی اومد از جایگاهش پایین و اتفاقات و یادداشت کرد و با ناظر بازی مستقیم صحبت کرد....محمد شریعتی مربی تیم کاله کارت قرمز گرفت  و اخراج شد و معروف کارت زرد گرفت....اقای عطایی میخواست تیم رو بیرون ببره اما اقای شفقی نذاشت..)
(19-25) (14-25) (25-20) (26-24) (16-14)

شهرداری تبریز 3 - 1 میزان خراسان
(25-23) (20-25) (25-22) (25-18)

سایپا البرز 3 - 0 مناطق نفت خیز
(25-14) (25-16) (25-20)

الومینیوم المهدی 0 - 3 پیشگامان کویر
(19-25) (20-25) (16-25)

پیکان تهران 3 -0 کرمان
(25-19) (28-26) (26-24)

مسابقات هفته سوم از دور برگشت لیگ برتر
والیبال ایران (هفته شانزدهم) که قرار بود یکشنبه هفته آتی (2 بهمن) در شهرهای مختلف کشور برگزار شود به دلیل همزمانی با سالروز رحلت پیامبر اکرم (ص) و امام حسن مجتبی (ع) به تعویق افتاد و قرار بر این شد تا این مسابقات روز چهارشنبه دهم اسفند ماه برگزار شود.به گزارش ایرنا، رییس هیات مدیره باشگاه گیتی پسند اصفهان، چهارشنبه شب پس از دیدار یاد شده به اتفاق 'رشید خدابخش' مدیركل اداره تربیت بدنی استان اصفهان در رختكن تیم والیبال این باشگاه حاضر شد و جریمه در نظر گرفته شده برای بازیكنان این تیم را به آنها ابلاغ كرد.

باشگاه گیتی پسند اصفهان پیش از این نیز در پی كسب نتایج ضعیف این تیم در دور رفت لیگ برتر باشگاه های كشور، 15 درصد از قرارداد بازیكنان این تیم را كسر كرده بود و با اعمال جریمه امشب تا كنون 45 درصد از قرارداد بازیكنان تیم والیبال گیتی پسند اصفهان كسر خواهد شد.(فکر کنم اخرش بازیکن ها باید دستی یه چیزی هم بدن)

جنتی همچنین ضمن حمایت از 'غلامرضا مومنی مقدم' سرمربی تیم والیبال گیتی پسند در جمع اعضای این تیم اظهار داشت: مومنی مقدم تا پایان رقابت های لیگ برتر باشگاه های كشور به عنوان سرمربی، این تیم را هدایت می كند.

وی تصریح كرد: برای تقویت كادر فنی، باشگاه گیتی پسند اصفهان قصد دارد یك مربی خوب خارجی را به كادر فنی این تیم اضافه كند.

منبع :والیبالیست ها

 • slideshow_large
 • slideshow_large
 • slideshow_large
 • slideshow_large
 • slideshow_large
 • slideshow_large
 • slideshow_large
 • slideshow_large
 • slideshow_large
 • slideshow_large
 • slideshow_large
 • slideshow_large
 • slideshow_large
 • slideshow_large
 • slideshow_large
 • slideshow_large
 • slideshow_large
 • slideshow_large
 • slideshow_large
 • slideshow_large
[Last_Post_Img]
نویسندهپاسخ
اسامی 17 بازیکن تیم ملی والیبال در لیگ ملت های 2021 مشخص شد adelkhoje
نقل و انتقالات های جنجالی ارومیه بر علیه تیم ها adelkhoje
ترکیب احتمالی تیم ملی والیبال در لیگ ملت های 2021 + برنامه بازی ها به وقت ایران adelkhoje
بهبودی : مسائل مالی در جدایی‌ام دخیل نبود ! adelkhoje
تصویب تقویم پیشنهادی کنفدراسیون والیبال آسیا adelkhoje
خوش خبر: اردوی تیم ملی جای مذاکره نیست، تذکر دادیم adelkhoje
تندروان:شخصیت قهرمانی را در ارومیه نهادینه می‌کنیم|می خواهیم فیاضی، شری adelkhoje
خداحافظی چهار ملی پوش از اردوی تیم ملی والیبال adelkhoje
آشنایی کامل با تکنیک های مقدماتی والیبال / بخش سوم تکنیک سرویس در والیبال ! adelkhoje
تمرینات برای تکنیک ساعد در ورزش والیبال / آموزش تصویری adelkhoje
رشد عجیب و غریب قرار داد بازیکنان لیگ برتر والیبال ! adelkhoje
مرگ اخلاق در والیبال ایران/ عدم حرفه ای گری برخی از بازیکنان و مربیان ! adelkhoje
رضایی جانشین احتمالی تندروان در فولاد سیرجان ؟ adelkhoje
شهنازی : رفتار برخی بازیکن ها ارزش و تعهد اخلاقی را ازبین می برد ! adelkhoje
شروع نقل و انتقالاتی گنبدی ها / تمدید با کاپیتان چوگان ، جذب تاجر ! adelkhoje
ویلفردو لئون در آستانه بازگشت به لیگ والیبال روسیه ! adelkhoje
حضور ایتالیا با تیم دوم در لیگ ملت های 2021 والیبال adelkhoje
رخنه دلال‌ها به اردوی تیم ملی ! adelkhoje
اتفاق عجیب در والیبال ایران؛ مذاکره با بازیکنان در اردوی تیم ملی +واکنش دبیر فدراسیون adelkhoje
آخرین وضعیت تیم پیکان / بازگشت در قامت یک مدعی قهرمانی ! adelkhoje
گزارشی از آخرین وضعیت اردوی تیم ملی والیبال/ اردیبهشت 1400 adelkhoje
جزیده : با اضافه شدن عبادی پور تیم ملی کامل می شود adelkhoje
شبیه سازی رقابت های والیبال المپیک ژاپن انجام گردید adelkhoje
16 تیمی شدن لیگ برتر والیبال به نفع والیبال ایران ؟! adelkhoje
شایعات از توافق محمدرضا تندروان با تیم شهرداری ارومیه خبر می دهند adelkhoje

آدرس جدید خبرگزاری والیبال ایران

ترکیب احتمالی تیم ملی والیبال در لیگ ملت های 2021

ویدیو آموزش نکات و تکنیک های خاص والیبال !

قانون جدید برای ثبت‌نام تیم‌ها در لیگ ملت های والیبال 2021 / درخواست ویزا برای خط خورده ها!

ویدیو خلاصه دیدار جنجالی و حاشیه ای ایران - لهستان / معروف در برابر کوبیاک !

آشنایی کامل با تکنیک های مقدماتی والیبال / بخش سوم تکنیک سرویس در والیبال !

مرگ اخلاق در والیبال ایران/ عدم حرفه ای گری برخی از بازیکنان و مربیان !

شروع نقل و انتقالاتی گنبدی ها / تمدید با کاپیتان چوگان ، جذب تاجر !

آخرین وضعیت تیم پیکان / بازگشت در قامت یک مدعی قهرمانی !

اتفاق عجیب در والیبال ایران؛ مذاکره با بازیکنان در اردوی تیم ملی +واکنش دبیر فدراسیون !

سعید معروف در راه شهرداری ارومیه؟

تقویم رویداد های والیبال باشگاه های آسیا 2021 تغییر پیدا کرد

ویدیو / چکیده ای از اردوی تیم ملی والیبال از زبان پوریا فیاضی

برنامه مسابقات تیم ملی در لیگ ملت های 2021 اعلام شد

16 تیمی شدن لیگ برتر والیبال به نفع والیبال ایران ؟!

لیگ برتر والیبال 16 تیمی شد / برگزاری به شیوه لیگ ملت های والیبال !

حضور پررنگ والیبالیست های گلستانی در اردو های تیم ملی !

ویدیو / عثمانی خوانتورنا بهترین بازیکن لیگ والیبال ایتالیا 2021