header

خبرگزاری ورزش والیبال

logo

زمان جاری : چهارشنبه 13 مهر 1401 - 5:26 قبل از ظهر
نام کاربري : پسورد : يا عضويت | فراموشي رمز عبور

یادگیری زبان فرانسه
تعداد بازدید : 755


ارسال‌ها :3

عضويت:26 /6 /1397

بازیکنان محبوب:

محل زندگي:تهران

تیم های محبوب:

یادگیری زبان فرانسه

تدریس خصوصی زبان فرانسه
درحدود ۱۹۰ میلیون نفر، فرانسوی را به عنوان زبان دوم صحبت می‌کنند و ۲۰۰ میلیون نفر دیگر هم آن را به عنوان یک زبان دوم اکتسابی استفاده می‌کنند
.زبان فرانسه، زبان رسمی ۲۹ کشور دنیاست. زبان فرانسوی دومین زبان مدرن دنیاست که به وسیله ۱۳۶ میلیون نفر در سراسر جهان به عنوان زبان مادری گویش می‌گردد.

در ایران نیز آموزش زبان فرانسوی طرفداران زیادی دارد. به دلایل زیاد، بسیاری از دانش‌پژوهان در این حوزه، علاقه‌مند به استفاده از تدریس خصوصی زبان فرانسه توسط مدرس، معلم و دبیرهای مجرب هستند. از طرفی به دلیل اینکه تعداد آموزشگاه‌های ارایه کننده این زبان، در مقایسه با آموزشگا‌ه‌های زبان انگلیسی کم است، تدریس خصوصی می‌تواند برای دانش‌پژوهان علاقه‌مند به به این زبان، جذاب باشد.
بهترین انتخاب برای افرادی که قصد دارند زبان فرانسه را به بهترین شکل و روش ممکن فراگیرند، آموزش خصوصی زبان فرانسه و حضور در کلاس های خصوصی زبان آموزان پیشرو می باشد.
در کلاس های عمومی به دلیل وقت کم و تعداد زیاد افراد، فرصت کافی برای یادگیری و تمرین وجود ندارد و تا حد زیادی از کیفیت کلاس ها کم می شود و بهترین راه برای حل این مشکل حضور در دوره های خصوصی زبان فرانسه می باشد.
حضور در کلاس های خصوصی نسبت کلاس های عمومی که هم از ظرفیت بالا و زمان اندک برخوردار هستند از این رو مفید می باشد که شما با گذراندن کلاس های مکالمه خصوصی زبان فرانسه می توانید در کمترین زمان و بیشترین بازدهی، به خواسته خود که یادگیری زبان می باشد برسید و در کوتاه ترین زمان ممکن به توانایی مکالمه روان با تلفظ صحیح و رعایت قواعد دستوری دست یابید.

شما می توانید زمان کلاس ها را به دلخواه خود قرار دهید هم چنین روزهایی که در هفته تمایل به برگزاری کلاس ها را دارید نیز می تواند بسته به نظر زبان آموز و با هماهنگی با استاد فرانسه تعیین شوند
آزمون TCF برای مهاجرت به کبک کانادا

شامل دو قسمت اجباری است.
۱-بیان شفاهی ۶ سوال و ۱۵ دقیقه
۲ -فهم شفاهی ۳۰ سوال و ۳۰ دقیقه

فرانسه برای کودکان
كلاس هاي كودكان با تكيه بر مهارت هاي گفتاري و شنيداري و با بهره گيري از منابع كمك آموزشي ( شعر، كارتون، فيلم ) طراحي شده است.كودكان قادر به گذراندن آزمون DELF Prim مي باشند. لازم به ذكر است كه اين آزمون يكي از معتبرترين مدارك سفارت فرانسه در سطح كودكان مي باشد.اين دوره ها بر اساس متد های جدید در ٣ جلد از سطح مقدماتي تا پيشرفته برگزار مي شود.

الفبا زبان فرانسه
الفبای زبان فرانسه کاملا مشابه الفبای انگلیسی است. پس یادگیری آن برای شما اصلا مشکل نخواهد بود. حتی ترتیب حروف در الفبای فرانسه هم با انگلیسی مشابه است. تنها تفاوت در نحوه ادا کردن حروف دارد .زبان فرانسه ۲۶ حرف دارد .

آموزش اعداد در زبان فرانسه
فهرست اعداد زبان فرانسه. در ادامه آموزش کامل اعداد و عدد در زبان فرانسه آورده شده است.
(۰ zéro(
(۱)un
(۲) deux
(۳)trois
(۴) quatre
(۵) cinq
(۶) six
(۷) sept
(۸) huit
(۹) neuf

آموزش رنگ ها به زبان فرانسه
سبز vert
بنفش violet
آبی bleu
زرد jaune
قهوه ای marron
صورتی rose
سفید blanc
آبی روشن bleu clair
آبی تیره bleu foncé
نارنجی orange
قرمز rouge
مشکی noir
طوسی gris
اصطلاحات زبان فرانسه
Donner sa parole قول دادن
Une histoire à dormir debout داستان عجیب و غریب
ادم بی عرضه ,بی لیاقت ,بی وجود Un bon à rien

ضرب المثل های زبان فرانسه

selon ta bouche gouverne ta bourse لقمه را اندازه دهانت بردار
petiti poisson deviendra grandاگر خدا بخواهد به ثمر می رسد
oeil pour oeil dent pour dentهربدی را کیفری است .بد نکن تا بد نبینیدوشنبه 02 مهر 1397 - 10:05
ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.حامیان