تبلیغات در اینترنتclose
پیروزی سخت برزیل برابر جوانان ایران

بستن
انجمن ساسان اس‌ام‌اس
دانشنامه نظامی میلیتاری
تبلیغات شما در این مکان
تبلیغات شما در این مکان
تبلیغات شما در این مکان

header

خبرگزاری ورزش والیبال

logo

زمان جاری : شنبه 02 آذر 1398 - 2:32 قبل از ظهر
نام کاربري : پسورد : يا عضويت | فراموشي رمز عبور


پیروزی سخت برزیل برابر جوانان ایران
تعداد بازدید : 505

13791379 آفلاین
ارسال‌ها :707

عضويت:3 /10 /1394

بازیکنان محبوب:

محل زندگي:فارس

تیم های محبوب:

پست محبوب:

حالت من: قرار داده نشده

تشکرها :714

تشکر شده :227

پیروزی سخت برزیل برابر جوانان ایران

تیم ملی والیبال ایران در هشتمین مسابقه خود در رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال از ساعت 16 در اوفا آرنا برابر برزیل قرار گرفت.ایران این بازی را با نتیجه 3 بر 2 به برزیل واگذار کرد.
ایگور کولاکوویچ در این مسابقه از معروف، توخته، غلامی، شریفی، قائمی، کاظمی برای شروع مسابقه استفاده کرد. دال‌زاتو هم آرجونا، ساتکمپ، مائوریسیو سوزا، داگلاس سوزا، بورگس، والاس دسوزا را در ترکیب ابتدایی تیم ملی برزیل قرار داد.
ست نخست؛ 25 بر 17 به سود برزیل
ترکیب جوان شده ایران در شروع مسابقه عملکرد چندان خوبی نداشت و تیم‌ها در امتیاز 8 بر 4 به سود برزیل به وقت استراخت فنی اول رفتند. در امتیاز 13 بر 9 کولاکوویچ درخواست وقت استراحت فنی کرد تا اختلاف تیم‌ها بیشتر نشود. در ادامه هم در امتیاز 16 بر 11 تیم‌ها به وقت استراحت فنی دوم رفتند. برتری برزیلی‌ها ادامه پیدا کرد تا در امتیاز 19 بر 13 کولاکوویچ درخواست وقت استراحت فنی کرد. این ست در نهایت با نتیجه 25 بر 17 به سود برزیل خاتمه پیدا کرد.
ست دوم؛ 25 بر 23 به سود ایران

تیم ایران در ست دوم چند بار از برزیل پیش افتاد، اما در نهایت تیم‌ها در امتیاز 8 بر 7 به سود برزیل به وقت استراحت فنی اول رفتند. تیم ایران در این ست توانست نمایش بهتری داشته باشد تا اینکه در امتیاز 15 بر 12 به سود ایران دال‌زوتو درخواست وقت استراحت کرد و در ادامه وقتی نتیجه بازی 16 بر 13 شد تیم‌ها به وقت استراحت فنی دوم رفتند. اختلاف تیم‌ها در ادامه کمتر شد تا این بار در امتیاز 21 بر 20 به سود ایران کولاکوویچ با درخواست وقت استراحت وقفه‌ای در جریان بازی ایجاد کرد. پس از این وقفه شرایط به سود برزیلی‌ها برگشت و در امتیاز 22 بر 21 به سود برزیل یک بار دیگر کولاکوویچ شاگردانش را به کنار زمین فراخواند. این ست در نهایت با نتیجه 25 بر 23 به سود ایران تمام شد.
ست سوم؛ 25 بر 19 به سود برزیل
ست سوم هر دو تیم کار را بسیار نزدیک شروع کردند، اما تیم‌ها در امتیاز 8 بر 7 به سود ایران به وقت استراحت فنی اول رفتند. هرچه از زمان بازی گذشت برزیلی‌ها بیشتر بر توپ و میدان مسلط شدند تا اینکه تیم‌ها در امتیاز 16 بر 13 به سود برزیل به وقت استراحت فنی دوم رفتند. برتری طلایی‌پوشان ادامه داشت تا در امتیاز 18 بر 14 کولاکوویچ شاگردانش را به کنار زمین فراخواند. این ست در نهایت با نتیجه 25 بر 19 به سود برزیل خاتمه پیدا کرد.
ست چهارم؛ 25 بر 21 به سود ایران
بازی در شروع ست چهارم هم بسیار نزدیک بود. زمانی که بازی 8 بر 5 به سود ایران شد تیم‌ها به وقت استراحت فنی اول رفتند. عبادی‌پور از ابتدای این ست در ترکیب ایران قرار داشت. برتری ایران در این ست خیره کننده بود؛ امتیاز 16بر 8 به سود ایران تیم‌ها را به وقت استراحت فنی دوم فرستاد. جوانان ایران در ست چهارم عملکرد بسیار خوبی داشتند . کادر فنی برزیل هم بارها برای کم کردن اختلاف دست به تعویض و تغییر تاکتیک زد، اما در نهایت این ست با نتیجه 25 بر 21 به سود ایران خاتمه پیدا کرد تا کار به ست پنجم کشیده شود.
ست پنجم؛‌ 15 بر 13 به سود برزیل
در ست پنجم برزیلی‌ها سرانجام در امتیاز 7 بر 6 از ایران پیش افتادند. برتری آنها ادامه داشت تا در امتیاز 8 بر 6 جای خود را در زمین مسابقه عوض کردند. در امتیاز 10 بر 8 به سود برزیل ایگور کولاکوویچ درخواست وقت استراحت فنی کرد. برتری برزیلی‌ها موجب شد تا در امتیاز 12 بر 9 بازهم کولاکوویچ درخواست وقت استراحت کند. کسب دو امتیاز برای ایران نتیجه بازی را 13 بر 11 به سود برزیل کرد تا این بار دال‌زوتو شاگردانش را به کنار زمین فراخواند. این ست در نهایت با نتیجه 15 بر 13 به سود برزیل خاتمه پیدا کرد تا شاگردان دال‌زوتو در مجموع با نتیجه 3 بر 2 به پیروزی برسند.
تیم ایران پیش از این 13 مرتبه برابر برزیل قرار گرفته بود که 3 مرتبه موفق به کسب پیروزی شده و 10 شکست در کارنامه خود داشت؛ آخرین تقابل این دو تیم سال گذشته با برتری تیم برزیل همراه بود.
تیم ملی والیبال ایران فردا در نهمین مسابقه خود از ساعت 18:30 باید به مصاف روسیه برود.

چه استراحت خوبی است.. در کنار خودم....خودم برای خودم....با خودم در کنار خودم
شنبه 19 خرداد 1397 - 19:05
ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.حامیان