تبلیغات در اینترنتclose
امیدواری عادل به کی‌روشی نبودن کولاکوویچ!

بستن
انجمن ساسان اس‌ام‌اس
دانشنامه نظامی میلیتاری
تبلیغات شما در این مکان
تبلیغات شما در این مکان
تبلیغات شما در این مکان

header

خبرگزاری ورزش والیبال

logo

زمان جاری : دوشنبه 25 شهریور 1398 - 5:35 قبل از ظهر
نام کاربري : پسورد : يا عضويت | فراموشي رمز عبور


امیدواری عادل به کی‌روشی نبودن کولاکوویچ!
تعداد بازدید : 910

setareha آفلاین
ارسال‌ها :4497

عضويت:29 /8 /1392

بازیکنان محبوب:

محل زندگي:آذری

تیم های محبوب:

پست محبوب:

حالت من: قرار داده نشده

تشکرها :6744

تشکر شده :5954

امیدواری عادل به کی‌روشی نبودن کولاکوویچ!

بازیکن مغضوب تیم ملی والیبال در انتظار تصمیم بزرگ سرمربی مونته نگرویی است.

به گزارش خبرگزاری والیبال و به نقل از ورزش سه، خروج عادل غلامی از تمرین تیم ملی والیبال در آستانه رقابت های مهم انتخابی قهرمانی جهان در روزهای اخیر این رشته را تحت تاثیر خود قرار داده است. کمتر کسی تصور می کرد بعد از اینکه غلامی حتی میانجیگری امیر خوش خبر را هم برای ماندن در محل تمرین تیم ملی قبول نکرد، بار دیگر شانسی برای بازگشت به تیم ملی داشته باشد. ایگور کولاکوویچ خیلی زود تصمیمش را برای ایجاد نظم و دیسیپلین در تیم ملی گرفت و بازیکن باتجربه که سابقه طولانی در تیم ملی داشت را کنار گذاشت.عذرخواهی حضوری عادلعادل غلامی یک روز بعد از آنکه توسط سرمربی مونته نگرویی تیم ملی کنار گذاشته شد، بدون توجه به جوی که علیه او در رسانه ها و البته در میان کارشناسان به راه افتاده بود، در محل اردوی تیم ملی حاضر شد و شخصا به خاطر رفتاری که انجام داده بود، از امیر خوش خبر و ایگور کولاکوویچ عذرخواهی کرد. او در این ملاقات اعلام کرد جدا از هر تصمیمی که برای آینده اش در تیم ملی گرفته می شود، خواسته عذرخواهی کند و با گفتن چند جمله و البته با بغضی که گلویش را گرفته بود، اردوی تیم ملی را ترک کرد.

حمایت ملی پوشان، گام بعدیگام بعدی برای تلطیف والیبال بعد از اقدامی که باعث خروج عادل غلامی شده بود، حمایت ملی پوشان والیبال از هم تیمی خود بود. سعید معروف در متنی تند به کسانی که از این بازیکن انتقاد کرده بودند، تاخت و نفرات دیگری چون مجتبی میرزاجانپور و فرهاد قائمی با قرار دادن عکس غلامی روی صفحه اینستاگرام خود از او حمایت کردند. همچنین محمد موسوی که یک طرف درگیری با غلامی محسوب می شد، اعلام کرد هیچ مشکلی بین آنها به وجود نیامده است و با عادل غلامی رابطه خوبی دارد.

غایب بزرگ در اردبیلبدون شک غایب بزرگ تیم ملی والیبال در مسابقات انتخابی قهرمانی جهان عادل غلامی بازیکن 31 ساله و باسابقه والیبال ایران است. خط خوردن او از تیم ملی و انتقاداتی که از عادل غلامی صورت گرفت، می تواند جریمه سنگینی برای عادل غلامی باشد. او بعد از سال ها حضور مداوم در تیم ملی در یک رقابت مهم با تیم ملی همراه نخواهد بود.

بازگشت غلامی در اختیار کولاکوویچ استامیر خوش خبر، سرپرست تیم ملی والیبال درباره آخرین وضعیت عادل غلامی به خبرنگار \\\"ورزش سه\\\" می گوید: «من در این چند روز مرتب با عادل غلامی در تماس بودم. او با شجاعت مثال زدنی به اردوی تیم ملی آمد و با من و کولاکوویچ صحبت کرد و عذرخواهی اش را اعلام کرد. شاید هر بازیکنی جای او بود، غرورش اجازه نمی داد این کار را انجام دهد اما او بزرگی را نشان داد. او غرورش را زیر پا گذاشت و این نشان از تجربه بالایش است.»


وی درباره آینده و احتمال بازگشت عادل غلامی به ترکیب تیم ملی می افزاید: «این ماجرا در داخل زمین رخ داده و مسئولیتش برعهده کولاکوویچ به عنوان سرمربی تیم است. او قطعا در مسابقات انتخابی قهرمانی جهان نیست و کولاکوویچ درباره این بازیکن در آینده تصمیم گیری می کند. فعلا که تصمیم گرفته شده غلامی دور از تیم ملی باشد.»

کولاکوویچ مثل کی روش یا...؟با بازخوانی ماجرای اخراج عادل غلامی از تیم ملی شاید به یاد تصمیماتی می افتیم که کی روش در سال های اخیر در فوتبال ایران گرفته است. کنار گذاشتن همیشگی هادی عقیلی از تیم ملی به دلیل ترک اردو دقیقا شبیه ماجرایی است که الان برای عادل غلامی رخ داده است. البته مدافع سابق تیم ملی فوتبال حتی حاضر به عذرخواهی هم شد اما هیچ وقت با روی خوش سرمربی پرتغالی برای بازگشت مواجه نشد. حالا غلامی در 31 سالگی امیدوار است سرمربی مونته نگرویی تیم ملی والیبال یک فرصت دیگر به او بدهد و بتواند بار دیگر تجربه پوشیدن پیراهن تیم ملی را داشته باشد. باید منتظر گذشت زمان بود و دید که کولاکوویچ در مسیر کی روش حرکت می کند یا فرصت دوباره ای به غلامی خواهد داد.


غم کربلات آقا به قلب من چنگ میزنه ***** لااقل بگو کجای کار من لنگ می زنه؟
یکشنبه 15 مرداد 1396 - 09:19
ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش

setareha آفلاین
ارسال‌ها :4497

عضويت:29 /8 /1392

بازیکنان محبوب:

محل زندگي:آذری

تیم های محبوب:

پست محبوب:

حالت من: قرار داده نشده

تشکرها :6744

تشکر شده :5954

پاسخ 1 : امیدواری عادل به کی‌روشی نبودن کولاکوویچ!

اینکه عذرخواهی کرده ارزشمنده اما برگشت عادل غلامی بازیکن سالاری رو تشدید می کنه کولاکوئیچ گفته که غلامی رو خط قرمز من پا گذاشته و دیگه جایی در تیم ملی نداره ، با اینکه قلبا موافق حضور دوباره ی غلامی در تیم ملی هستم اما واقعیتش اینه که منطقا باید با چنین حرکاتی برخورد جدی بشه تا دیگه شاهدش نباشیم
غم کربلات آقا به قلب من چنگ میزنه ***** لااقل بگو کجای کار من لنگ می زنه؟
دوشنبه 16 مرداد 1396 - 09:57
ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.حامیان