header

خبرگزاری ورزش والیبال

logo

زمان جاری : چهارشنبه 13 مهر 1401 - 5:11 قبل از ظهر
نام کاربري : پسورد : يا عضويت | فراموشي رمز عبور

ملی‌پوش والیبال: بله، ما هم میلیاردی پول می‌گیریم/ رستوران تأسیس کردم تا آینده‌ام تأم
تعداد بازدید : 1414

asal6 آفلاین
ارسال‌ها :2338

عضويت:29 /3 /1394

بازیکنان محبوب:

تیم های محبوب:

تشکرها :842

تشکر شده :6402

ملی‌پوش والیبال: بله، ما هم میلیاردی پول می‌گیریم/ رستوران تأسیس کردم تا آینده‌ام تأمملی‌پوش والیبال: بله، ما هم میلیاردی پول می‌گیریم/ رستوران تأسیس کردم تا آینده‌ام تأمین شود


یکی از بهترین بازیکنان تیم‌ملی والیبال در سال‌های اخیر که با تغییر مربی هم جایگاهش به خطر نیفتاد و یکی از ارکان اصلی تیم محسوب می‌شد، این روزها در تیم بانک سرمایه در کنار سایر همبازیان خود برای قهرمانی در لیگ ایران تلاش می‌کند. او هم مثل شهرام محمودی خیلی مبهم درباره آینده‌اش در تیم‌ملی صحبت می‌کند و انتقادات اخیر نسبت به رفتار والیبالیست‌ها را هم درست نمی‌داند.

به گزارش گروه رسانه‌های دیگر خبرگزاری آنا وبه نقل ازوالیبال فروم، ، سرعتی و مدافع تیم‌ملی والیبال همکلام شده است.

از وضع فعلی بانک سرمایه صحبت کن.

وضعیت بانک سرمایه در مجموع خوب است و سعی می‌کنیم بهتر از‌سال گذشته عمل کنیم. در ٢، ٣ بازی اخیر کمی لغزش داشتیم اما به تدریج با تلاش بازیکنان بهشرایط خوب برگشته‌ایم. فکر می‌کنم با شکست تیم گنبد اعتماد به نفس بازیکنان دوباره به حالت اولیه برگشته و آماده مسابقات سخت پیش رو هستیم.

شاید با توجه به حضور ستاره‌های ملی‌پوش در بانک سرمایه انتظار این باشد که شما در تمام مسابقات قاطعانه پیروز شوید!

اتفاقا خیلی‌ها انتظار این را می‌کشند که ما ببازیم چون رقیب ما هستند و دوست دارند بانک سرمایه شکست بخورد تا خودشان را به ما برسانند. نباید این اجازه را بدهیم که انتظار بقیه حریفان عملی شود و همان یک باخت مقابل تیم ورامینی باید برایمان تجربه شده باشد. حتی می‌توانستیم بدون باخت قهرمان لیگ شویم اما حالا که یک بار شکست خوردیم، دیگر نباید بگذاریم این اتفاق تکرار شود. ما باید در تمام بازی‌ها با انرژی صددرصد وارد زمین شویم و اگر خودمان را از پیش برنده بدانیم، احتمال باختمان را بالا می‌برد.

به نظر می‌رسد خودت نسبت به سال‌های گذشته آرام‌تر شده‌ای و خیلی در درگیری‌ها شرکت نمی‌کنی. درست است؟

به این نتیجه رسیدم که این کارها فایده‌ای ندارد. چه من حرص بخورم و چه نخورم، اتفاقی که بخواهد بیفتد، رخ می‌دهد. من هم تا جایی که بتوانم تمرکزمرا روی بازی و مسائل فنی می‌گذارم.

خیلی از کارشناسان و رسانه‌ها در چند ‌سال اخیر والیبالیست‌ها را به رفتار خشن و پرتنش متهم کرده‌اند.

خیلی از این اتفاقاتی که در طول یک مسابقه لیگ رخ می‌دهد، طبیعی است. فشار مسابقه باعث می‌شود تا یک اتفاق اینچنینی رخ دهد و بازیکنی به داور اعتراض کند. البته من یادم نمی‌آید که ملی‌پوشان با هم درگیر شده باشند و فقط شایدکری‌خوانی‌های داخل زمین باشد که طبیعی است. اگر برخی به کری بگویند درگیری که مسلم است، چنین انتقادهایی هم مطرح می‌شود. این کری‌ها همیشه بین والیبالیست‌ها بوده و شاید بین ملی‌پوشان هم بیشتر باشد.

در این ماجرا بیش از همه سعید معروف مورد انتقاد قرار گرفت و خیلی‌ها او را به غرور بیش از حد متهم کردند. موافق این موضوع هستی؟

راستش را بخواهید من خیلی اخبار را نمی‌خوانم و اصلا در جریان انتقادها از معروف نیستم. بهتر است از همان خیلی‌هایی که این انتقادات را مطرح
کرده‌اند، دلیل کارشان را بپرسید.

بحث دیگری که بیشتر در ماه‌های اخیر مطرح شده، درباره قرارداد میلیاردی و درآمد بالای والیبالیست‌ها است. واقعا میلیاردی پول می‌گیرید؟

ما نزدیک به نیمی از‌ سال را در اردوهای تیم‌ملی سپری می‌کنیم و بحث پرداخت پاداش‌ها نیز تکراری شده و نمی‌خواهم صحبتی درباره آن کنم. ما کاملا مجانی و رایگان برای تیم‌ملی بازی می‌کنیم و توقعی هم نداریم. اگر پاداشی دادند که دستشان درد نکند وگرنه که نمی‌توانیم صحبتی داشته باشیم.

و قراردادهای باشگاهی؟

قرارداد بازیکنان با باشگاه‌ها بحث عرضه و تقاضا است. الان در فوتبال دنیا تقاضا بیشتر از عرضه است؛ به این معنی که بازیکنان سطح بالا تعدادشان کمتر از تیم‌هایی است که آنها را می‌خواهند. در والیبال ما هم‌‌چنین اتفاقی افتاده و بازیکنان سطح بالا کم هستند. طبیعتا در هر رشته‌ای اسپانسر باشد ومردم به آن علاقه‌مند باشند، توجهات بیشتر است و قراردادها هم بالاتر می‌رود. اصلا نباید والیبال را با رشته‌های دیگر مقایسه کنیم، همان‌طور که
فوتبال با رشته دیگری قابل مقایسه نیست. هر چیزی به اندازه خودش ارزش دارد.خیلی‌ها مدت‌هاست می‌گویند که چرا فوتبالیست‌ها پول میلیاردی می‌گیرند اماباید به این موضوع هم دقت کنیم که یک مسابقه فوتبال چند‌هزار نفر را به استادیوم می‌کشاند و چقدر تبلیغات دارد. اینها را که کنار هم بگذارید، شایدبه این نتیجه برسید که بازیکن فوتبال خیلی هم پولی نگرفته است اما این‌که بخواهیم مبالغ قراردادها را کنار هم بگذاریم و بگوییم کم یا زیاد است، اصلاکار درستی نیست.

از وضع تیم‌ملی و انتخاب کادرفنی جدید خبری داری؟

من خبر خاصی ندارم و فکر هم نمی‌کنم که فدراسیون تصمیم خاصی گرفته باشد. تا جایی که می‌دانم فعلا درحال بررسی گزینه‌ها هستند.

مدتی قبل شهرام محمودی و مهدی مهدوی بحث خداحافظی‌شان از تیم‌ملی را مطرح کردند، تو چه تصمیمی برای آینده داری؟

قطعا برای خداحافظی از والیبال که هنوز خیلی زود است اما درباره تیم‌ملی باید منتظر گذر زمان باشیم. شاید اصلا ما را نخواستند و خداحافظی کردن من در این مقطع معنای خاصی ندارد. این‌که من بگویم خداحافظی می‌کنم یا خیر وقتی قرار باشد مرا از تیم‌ملی خط بزنند، معنی ندارد. شاید بخواهند جوانگرایی کنند و باید ببینیم که چه اتفاقی در آینده می‌افتد. فکر می‌کنم اول از همه باید سرمربی تیم‌ملی مشخص شود.

در آخر کمی از والیبال فاصله بگیریم. ظاهرا مدتی است که در کنار والیبال به فکر کارهای اقتصادی و درآمدزایی هم افتاده‌ای...

بله، من یک رستوران افتتاح کردم. به‌هرحال هر کسی نیاز به درآمد دارد و از آنجایی که عمر ورزش حرفه‌ای ما هم کوتاه است، باید به فکر آینده باشیم و منبع درآمدی برای خودم داشته باشم. البته ورزش حرفه‌ای آن‌قدر وقت ما را می‌گیرد که نمی‌توانیم به مشاغل دیگر فکر کنیم. الان هم من خیلی وقتی برای کار دوم خودم نمی‌گذارم و این رستوران توسط برخی از دوستانم اداره می‌شود.
پنجشنبه 04 آذر 1395 - 07:58
ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش

fkh1661 آفلاین
ارسال‌ها :5709

عضويت:12 /6 /1393

بازیکنان محبوب:

محل زندگي:همدان

تیم های محبوب:

پست محبوب:

حالت من: قرار داده نشده

تشکرها :1157

تشکر شده :2267

پاسخ 1 : ملی‌پوش والیبال: بله، ما هم میلیاردی پول می‌گیریم/ رستوران تأسیس کردم تا آینده‌ام تأم

پول میلیاردی همیشه ورزش ما رو خراب میکنه

🌪 ⚡️ 🌪 ⚡️ 🌪️ 🌪 ⚡️ 🌪
ﭼﻪ ﮐﺴﯽ ﻣﯿﮕﻮﯾﺪ ﺍﯾﻨﺠﺎ ﻣﺠﺎﺯﯾﺴﺖ؟!

ﻣﺎ ﺩﺍﺭﯾﻢ ﺍﯾﻨﺠﺎ ﻫﻤﻪ ﭼﯿﺰ ﺭﺍ ﺣﺲ ﻣﯿﮑﻨﯿﻢ...

یقین داریم....
ما اینجا را باور داریم...

ﻣﺎ ﺍﯾﻨﺠﺎ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﻣﯿﮑﻨﯿﻢ...

ﺷﺐ ﻫﺎﯾﻤﺎﻥ...

ﺭﻭﺯﻫﺎﯾﻤﺎﻥ .....

ﺩﺭﺩﻫﺎﯾﻤﺎﻥ ...

دلتنگی های گاه وبیگاهمان...

ﻫﻤﻪ ﺍﯾﻨﺠﺎﺳــــــــﺖ!!

ﻧﮕﻮﯾﯿﺪ ﻣﺠﺎﺯﯼ!!

ما در اینجا به دوست هایمان عادت کرده ایم...

همانند ماهی به آب!!

اینجا زندگی جاریست...!!

آری...

اینجا همه چیز واقعیست...!!

🌪 ⚡️ 🌪 ⚡️ 🌪 ⚡️ ⚡
پنجشنبه 04 آذر 1395 - 20:51
وب کاربر ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.حامیان