تبلیغات در اینترنتclose
برنامه کامل لیگ جهانی سال 2016

بستن
انجمن ساسان اس‌ام‌اس
دانشنامه نظامی میلیتاری
تبلیغات شما در این مکان
تبلیغات شما در این مکان
تبلیغات شما در این مکان

header

خبرگزاری ورزش والیبال

logo

زمان جاری : پنجشنبه 03 اسفند 1396 - 12:48 قبل از ظهر
نام کاربري : پسورد : يا عضويت | فراموشي رمز عبور


برنامه کامل لیگ جهانی سال 2016
تعداد بازدید : 381

tara20 آفلاین




ارسال‌ها :1176

عضويت:10 /10 /1393

بازیکنان محبوب:

تیم های محبوب:

پست محبوب:

حالت من: قرار داده نشده

تشکرها :1989

تشکر شده :2038

برنامه کامل لیگ جهانی سال 2016



لیگ جهانی والیبال سال 2016 با حضور 36 تیم در سه سطح برگزار می شود و تیم ملی والیبال ایران در سطح یک این رقابت ها چهارمین حضور خود را تجربه خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، مرحله مقدماتی سطح یک لیگ جهانی با حضور ۱۲ تیم از 27 خرداد تا 13 تیرماه پیگیری می‌شود و پس از پایان مرحله گروهی، پنج تیم برتر جدول به همراه لهستان به عنوان میزبان به مرحله نهایی صعود می‌کنند.


فرانسه، ایتالیا، استرالیا، روسیه، آمریکا، برزیل، ایران، آرژانتین، صربستان، بلغارستان، بلژیک و لهستان ۱۲ تیم شرکت کننده در سطح یک لیگ جهانی ۲۰۱۶ هستند.


برنامه کامل لیگ جهانی والیبال سال ۲۰۱۶ در سطح یک به وقت کشورهای میزبان به قرار زیر است:



** هفته نخست (27 تا ۳۰ خرداد)

* گروه اول : استرالیا، فرانسه، ایتالیا و بلژیک
میزبان شهر سیدنی: ورزشگاه المپیک پارک


جمعه ۲۸ خرداد: فرانسه – ایتالیا (ساعت ۱۸ و ۱۰ دقیقه) و استرالیا – بلژیک (ساعت ۲۰ و ۴۰ دقیقه)
شنبه ۲۹ خرداد: بلژیک – ایتالیا (ساعت ۱۷ و ۴۰ دقیقه) و استرالیا – فرانسه (ساعت ۲۰ و ۱۰ دقیقه)
یکشنبه ۳۰ خرداد: فرانسه – بلژیک (ساعت ۱2 و ۴۰ دقیقه) و استرالیا – ایتالیا (ساعت ۱5 و ۱۰ دقیقه)



* گروه دوم: برزیل، ایران، آرژانتین و آمریکا
میزبان شهر ریودوژانیرو: ورزشگاه کاریوکا 1


پنج شنبه ۲۷ خرداد: برزیل – ایران (ساعت ۱۴ و 45 دقیقه) و آمریکا – آرژانتین (ساعت ۱7 و 15 دقیقه)
جمعه ۲۸ خرداد: برزیل – آرژانتین (ساعت ۱۴ و 45 دقیقه) و آمریکا – ایران (ساعت ۱7 و 15 دقیقه)
شنبه 29 خرداد: ایران – آرژانتین (ساعت 20 و ۳۰ دقیقه) و برزیل – آمریکا (ساعت 23 و 10 دقیقه)



* گروه سوم: روسیه، بلغارستان، لهستان و صربستان
میزبان شهر کالینینگراد: ورزشگاه دی اس یانتارنی


جمعه ۲۸ خردادماه: بلغارستان – لهستان (ساعت ۱۶ و ۴۰ دقیقه) و روسیه – صربستان (ساعت ۱۹ و ۱۰ دقیقه)
شنبه ۲۹ خردادماه: بلغارستان – صربستان (ساعت ۱۶ و ۴۰ دقیقه) و روسیه – لهستان (ساعت ۱۹ و ۱۰ دقیقه)
یکشنبه ۳۰ خردادماه: صربستان – لهستان (ساعت ۱۶ و ۴۰ دقیقه) و روسیه – بلغارستان ساعت (۱۹ و ۱۰ دقیقه)



** هفته دوم (سوم تا ششم تیرماه)

* گروه اول: لهستان، روسیه، فرانسه و آرژانتین
میزبان کشور لهستان شهر و ورزشگاه هنوز مشخص نشده است


جمعه چهارم تیرماه: روسیه – فرانسه (ساعت ۱7 و 10 دقیقه) و لهستان – آرژانتین (ساعت 20 و 10 دقیقه)
شنبه پنجم تیرماه: فرانسه – آرژانتین (ساعت 17 و 10 دقیقه و لهستان – روسیه (ساعت 20 و 10 دقیقه)
یکشنبه ششم تیرماه: آرژانتین – روسیه (ساعت ۱7 و 10 دقیقه و لهستان – فرانسه (ساعت 20 و 10)



* گروه دوم: ایتالیا، آمریکا، بلژیک و استرالیا
میزبان ایتالیا شهر رم ورزشگاه پالالوتوماتیکا


جمعه چهارم تیرماه: بلژیک – آمریکا (ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه) و استرالیا – ایتالیا (ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه)
شنبه پنجم تیرماه: آمریکا – استرالیا (ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه) و ایتالیا – بلژیک (ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه)
یکشنبه ششم تیرماه: استرالیا – بلژیک (ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه) و آمریکا – ایتالیا (ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه)



* گروه سوم، صربستان، برزیل، بلغارستان و ایران
میزبان صربستان شهر بلگراد سالن پی اونیر


پنج شنبه سوم تیرماه: ایران – بلغارستان (ساعت ۱۶) و برزیل – صربستان (ساعت ۱۹)
جمعه چهارم تیرماه: برزیل – ایران (ساعت ۱۶) و صربستان – بلغارستان (ساعت ۱۹)
شنبه پنجم تیرماه: بلغارستان – برزیل (ساعت ۱۶) و ایران – صربستان (ساعت ۱۹)

** هفته سوم (یازدهم تا سیزدهم تیرماه)

* گروه اول: فرانسه، بلژیک، لهستان و برزیل
میزبان فرانسه شهر نانسی، سالن پالا دیسپوق ژون وی


جمعه یازدهم تیرماه: برزیل – لهستان (ساعت ۱۵) و فرانسه – بلژیک (ساعت ۱۸)
شنبه دوازدهم تیرماه: برزیل – بلژیک (ساعت ۱۵) و فرانسه – لهستان (ساعت ۱۸)
یکشنبه سیزدهم تیرماه: بلژیک – لهستان (ساعت ۱۵) و فرانسه – برزیل (ساعت ۱8)

* گروه دوم: آمریکا، بلغارستان، روسیه و استرالیا
میزبان آمریکا شهر دالاس، ورزشگاه کی بیلی هاتچسن


جمعه یازدهم تیرماه: استرالیا – روسیه (ساعت ۱۷ و ۴۰ دقیقه) و آمریکا – بلغارستان (ساعت ۱۹ و ۴۰ دقیقه)
شنبه دوازدهم تیرماه: بلغارستان – روسیه (ساعت ۱۷ و ۴۰ دقیقه) و آمریکا – استرالیا (ساعت ۱۹ و ۴۰)
یکشنبه سیزدهم تیرماه: آمریکا – روسیه (ساعت ۱۲ و ۴۰ دقیقه) و بلغارستان – استرالیا (ساعت ۱۵ و ۱۰)

*گروه سوم: ایران، ایتالیا، آرژانتین و صربستان

میزبان ایران شهر تهران سالن ۱۲ هزار نفری آزادی


جمعه یازدهم تیرماه: ایتالیا – آرژانتین (ساعت ۱۸) و ایران – صربستان (ساعت ۲۱)
شنبه دوازدهم تیرماه: صربستان – آرژانتین (ساعت ۱۸) و ایران – ایتالیا (ساعت ۲۱)
یکشنبه سیزدهم تیرماه: ایتالیا – صربستان (ساعت ۱۸) و ایران – آرژانتین (ساعت ۲۱)


تیم های فرانسه، صربستان و آمریکا در بیست و ششمین دوره لیگ جهانی (سال ۲۰۱۵) به ترتیب عنوان های اول تا سوم را به دست آوردند.










دوشنبه 16 فروردین 1395 - 12:16
ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش
تشکر شده تشکر شده: 4 کاربر از tara20 به خاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند: 13791379 - mojtaba83 - nasim7079 - asal6 -






برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید

حامیان